HC Kehra sai Balti Liigas viigi ja kaotuse

1140

Möödunud nädalavahetusel pidas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Valgevenes kaks Balti Liiga mängu.
Laupäeval, 4. oktoobril  mängis Kehra käsipallimeeskond Bresti HC Meškoviga viiki 29:29 (esimese poolaja kaotas Kehra 14:15). Kehralaste suurim väravakütt oli Marko Slastinovski 11 väravaga, Jorma Käsper ja Kaimar Lees viskasid kumbki 4 väravat.
Pühapäeval, 5. oktoobril jäi Kehra meeskond 26:36 (13:16) alla Balti Liiga mullusele võitjale Minski SKAle. Ka selles mängus oli resultatiivseim käsipallur Marko Slastinovski, kes viskas 9 väravat, järgnes Kaspar Lees 5 väravaga.
Kehralaste peatreener Jüri Lepp jäi Valgevenes toimunud mängudega rahule: „Esimese mängu viigipunkt oli meie jaoks võidetud punkt. Kogu meie reisi maksimaalne eesmärk saigi olla kaks  punkti  avapäevast,  sest  Minski meeskond on praegu väga hästi komplekteeritud, julgen öelda, et tegemist on nende viimaste aastate tugevaima koosseisuga. Kuna vastased on tugevad ja meie mängisime hästi, siis peab rahule jääma.“
Balti Liiga liider on Riihimäe Cocks 5 punktiga, võrdselt neli punkti on Kehral, Minski SKAl ja Bresti HC Meškovil, kuid Valgevene meeskondadel on peetud üks mäng vähem. Balti Liiga suurim väravakütt on seni Kehra meeskonna mängija Marko Slastinovski, kes on seni visanud 30 väravat.
Järgmised mängud peetakse 15.-16.  novembril. HC Kehra võõrustab 15. novembril Riihimäe Cocksi.

Eelmine artikkelAnija vallas said nädala jooksul kaks naist vanemaks kui 100 aastat
Järgmine artikkelKuusalu koolile medaleid Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlustelt