HC Kehra on Eesti MV liidrite seas, Aruküla SK viimane

851

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper sai Eesti meistrivõistluste 13. ja 14. voorus võidu ja kaotuse, Aruküla SK kaks kaotust.
Kolmapäeval, 21. jaanuaril mängis HC Kehra kodusaalis Viimsi HC vastu ning võitis 27:25 (14:13). Kehra resultatiivseimad olid Marko Slastinovski 7 ja Dmitro Jankovski 6 väravaga.
HC Kehra peatreener Jüri Lepp kommenteeris, et vahe oleks pidanud olema suurem: „Esimesel poolajal saime edu sisse, ent siis lasime end lõdvaks. Tegime kiirustatud viskeid ning polnud kaitses head. Kokkuvõttes oli matš närviline ja füüsiline. Saime võidu kätte, kuid parandamisruumi on.“
Päev varem, 20. jaanuaril mängis Aruküla SK võõrsil Audentese vastu ning kaotas 21:26 (12:10). Aruküla meeskonna kasuks viskas Mihkel Vaher 5 ja Siim-Oskar Oja 4 väravat.
Aruküla treener Toivo Järv kommenteeris pärast mängu, et meeskond on kaotuses ise süüdi – mängiti esiliiga asemel: „Teisel poolajal olime kaitses nõrgad ning realiseerimine jättis soovida.“
Kolmapäeval, 28. jaanuaril mängis HC Kehra võõrsil Põlva Serviti vastu ja kaotas suurelt 22:31 (7:13). Kehra meeskonna resultatiivseimad olid Marko Slastinovski 10 ning Mihkel-Matteus Luik 6 väravaga. Haiguste tõttu ei teinud Kehra meeskonnas kaasa Dmitro Jankovski ja Jevgeni Buinenko.
Jüri Lepp märkis, et haigustelaine tõttu pidi viiest tagamängijast kolm mängu vahele jätma. Ta tõdes, et mängu saatus otsustati juba esimese poolajaga: „Alustasime hästi, ent siis jäime hätta realiseerimisega ega tegutsenud vähemuses piisavalt hästi. Kaotusseisust polnud meil enam jõudu järele tulla.“
Laupäeval, 31. jaanuaril mängisid Valga spordihoones kohalik Käval ja Aruküla SK. Kui avaringis sai Aruküla 8väravalise võidu, siis nüüd kaotati 19:23 (7:14). Aruküla kasuks viskasid Andre Sild 6 ja Andres Pukka 4 väravat. See oli Aruküla meeskonnale seitsmes järjestikune kaotus ning teises ringis pole saadud ühtki punkti.
14 vooru järel on Põlva Servitil ja HC Kehral 24 punkti, Aruküla SK on 4 punktiga viimasel kohal.
Esiliigas alistas HC Kehra/Primend neljapäeval, 29. jaanuaril koduväljakul Põlva Tarbijate Ühistu 29:26 (14:10). Kehra kasuks viskasid Indrek Lillsoo 7 ning Tarmo Pennie ja Tõnis Tammaru kumbki 5 väravat.

Eelmine artikkelSTEFAN LOOTUS Kuusalust võitis Wattbike etapi
Järgmine artikkelKehrasse kavandatakse uut tööstusjäätmete prügilat