HC Kehra juhib Eesti MV poolfinaali HC Viljandi vastu 2:0

636

Poolfinaalmängud kestavad kolme võiduni.

Eesti käsipallimeistrivõistluste esimene poolfinaalmäng Kehra ja Viljandi meeskondade vahel toimus reedel, 20. aprillil Kehras. Pärast esimese poolaja 15:7 võitu alistas kogu mängu dikteerinud kodumeeskond Viljandi 29:20. Kehra meeskonna kasuks viskas Roman Glinkin 8, Armi Pärt, Uku-Tanel Laast ja Jorma Käsper 4, Rando-Juku Sirkas ja Marko Slastinovski 3, Kaspar Lees 2 ja Taavi Tibar 1 värava. Vastasmeeskonna resultatiivseim oli Kristo Voika 7 väravaga.

Ka Viljandis toimunud teise poolfinaalmängu võitsid Kehra käsipallurid. Esimene poolaeg võideti 16:9, kogu mäng tulemusega 29:22. Kehra meeskonna suurim väravakütt oli Uku-Tanel Laast 9 väravaga. Risto Lepp viskas 6, Roman Glinkin 4, Armi Pärt  ja Taavi Tibar 3 ning Jorma Käsper ja Rando-Juku Sirkas 2 väravat. Viljandi edukaim oli taas Kristo Voika 7 tabamusega.

Poolfinaalmängud kestavad ühe meeskonna kolme võiduni. HC Kehra ja Viljandi vaheline järgmine mäng on neljapäeval, 26. aprillil algusega kell 18.30 Kehras. Kui Kehra võidab ka kolmanda mängu, saab ta finaalivastaseks Põlva Serviti ja HC Viimsi/Tööriistamarketi vaheliste poolfinaalmängude võitja. Praegu on mängude seis 2:1 Põlva Serviti kasuks.

Eelmine artikkelKehras löödi naist
Järgmine artikkelRiigikogu esimees ENE ERGMA andis Aruküla koolides tunde