Kolgaküla mälumängusarja põnevus püsib

1056

Reedel peeti Kolgaküla rahvamajas piirkondliku 5-etapilise mälumängusarja eelviimane osavõistlus.
Tasavägise mängu etapivõitja selgitamiseks tuli neljale võistkonnale esitada lisaküsimus. Selle põhjal kuulus etapivõitja suur šampus Invajuuniori võistkonnale (Anne Mölder, Agnes ja Raul Valgiste, Endel Rebane).
Sama arvu punktidega (47) lõpetasid Gigant Mõsli (Ivar Lipsmäe, Raivo Rassik, Arvo Leonidov, Mehis Pärnamägi), Ürgne Jõud  (Kadri Idavain, Krista Teder, Kaupo Rüütsalu, Margus Keerma) ja Kuusalu Kvartett (Krista Kirotosk, Mart Lahi, Laur Sits, Einar Kivisalu). Viiendat-kuuendat kohta jäid jagama 44 punktiga Kolga-Aabla küla (Anneli Linn, Kunnar Vahtras, Jaak Suursaar, Mait Kröönström) ja Kolgaküla Kassisaba (Aivar Oru, Rene Treial, Kalle Aasrand, Jüri Laasik). Seitsmendaks tuli Kehra Maru 43, kaheksandaks Aruküla 42 punktiga. Võrdselt 41 punkti kogusid Viinistu küla, Ma ja Sa, Invaühing.

Nelja etapi kokkuvõttes on 172 punktiga liider Kolgaküla Kassisaba. Esikoha konkurentsis on veel Ürgne Jõud, Kehra Maru ja Kolga-Aabla küla vastavalt 169, 166 ja 164 punktiga. Esikümnes on kokkuvõttes veel järgmised võistkonnad : Invajuunior, Viinistu küla, Eluõied, MC Kolga, Aruküla ja Tapurla küla. Viimane etapp peetakse aprillikuu viimasel reedel.

Eelmine artikkelKallaletung Arukülas
Järgmine artikkelAruküla uues koolihoones algas õppetöö