HC Kehra jätkab võitudeseeriat, Aruküla endiselt Eesti MV-l võiduta

1073

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste neljandas voorus alistas tiitlikaitsja HC Kehra/Horizon Pulp &Paper Aruküla spordihoones Aruküla SK 28:20 (15:11).
Kehra resultatiivseimad olid Dmitro Jankovski ja Kaspar Lees 7 väravaga, Aruküla kasuks viskasid Mihkel Vaher 8 ja Rauno Esop 6 väravat.
HC Kehra peatreener Jüri Lepp hindas oma meeskonna mängu lahjaks: „Nagu Aruküla vastu kombeks, viskasime vastu nende väravavahti. Lisaks sellele sai Viktor Skrypak punase kaardi ja kuna Maksim Meier on vigastatud, pidime enamuse teisest pool­ajast läbi ajama ilma joonemängijata.“
Aruküla SK treener Toivo Järv kommenteeris, et võitis tugevam meeskond. Kuigi tema hinnangul sobib meeskonnale HC Kehra paremini kui Põlva Serviti, on tegemist ikkagi tippmeeskonnaga. Aruküla võistkonda kimbutavad ka vigastused, nende tõttu on rivist väljas Eduard Makejev ja Aleksander Tund.
„Kaotused võtavad moraali alla, aga treeningutel on meeleolu hea. Oleme siiski amatöörid, kes teevad sporti paljuski oma lõbuks,“ lausus treener.
Ta lisas: „Meil läheb raskeks, kui ei saa kokku oma parimat koosseisu. Oleme turniiritabelis viimasel kohal, kuid enam pole madalamale langeda ja edaspidi saame ainult tõusta.“
Nelja mänguvooru järel juhivad Eesti meistrivõistlusi HC Kehra, Põlva Serviti ja HC Viljandi 8 punktiga, HC Viimsi/Tööriistamarketil on 4, Valga Kävalil 2, SKl Tapa ja Audentesel 1 ning Aruküla SKl 0 punkti.
Esiliigas alistas HC Kehra/Primend pühapäeval, 19. oktoobril kodusaalis toimunud mängus Tallinna Oskari. Tasavägine esimene poolaeg lõppes 13:13 viigiga, teisel poolajal pani Kehra meeskond end maksma ning võitis mängu 31:25. Meeskonna kasuks viskasid Erik Makejev ja Indrek Lillsoo kumbki 6 väravat.

Eelmine artikkelKolga kool 150 – südamlik aktus ja infotahvel Uuris
Järgmine artikkelKehras oli Harjumaa harrastusteatrite festival