Harju meistrivõistlused koroonas

707

2012. aasta Harju meistrid koroona paarismängudes selgitati Arukülas. Meespaaride hulgas püsisid viimase vooruni liidritena Mikk Lepist-Margo Susi (Tirts/Peningi), kes said pronksi 18 punktiga. Võitsid 20 punkti kogunud Purekkari  Koroona­klubi mängijad Tarmo Laanela ja Ragnar Piibemann. Sama summa kogusid Margus Saareoja ja Kaupo Helm-Rosin (Tirts­Kehra). 4. kohaga lõpetasid Janek Jaškov-Gennadi Tšižil (Peningi). 16 punktiga oli 6. Hardi Juksaar-Guido Trees (Peningi) ja 7. Ants Verk-Urmas Mererand (Kehra/Tirts).

Naistest võitis Kai Mererand-Andrea Uustulnd, hõbemedali Peningi naispaar Airi Aston-Anne-Grete Mesilane ja pronksi Urve Reetamm-Svetlana Milevskaja (Peningi).

Segapaaridest pärjati võitjateks noorteklassi kuuluv Airi Aston ja Enrico-Atso Vellemäe 20 punktiga. 2. koha said Tiina ja Margus Saareoja ning 3. koha 12aastane Mikk Lepist, seekord koos ema Andrea Uustulndiga. 4. koha said Anne-Grete Mesilane–Allan Vaupere (Peningi/Kehra) ja 5. Triin Tammaru-Urmas Mererand (Tirts) ning 6. olid Kai Mererand-Kaupo Helm-Rosin (TirtsKehra).

Eelmine artikkelKuusemäe külast leiti granaadid
Järgmine artikkelValklas valmis Eesti moodsaim robotlüpsilaut