HC Kehra ei pääsenud Eesti MV finaali

953

Eesti käsipalli MV poolfinaalseerias kaotas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Viljandi HCle 1:3 ning ei pääsenud kullaheitlusele Põlva Serviti meeskonnaga.

Pärast 26. aprillil Viljandis toimunud mängu asust Viljandi HC poolfinaalseeriat juhtima 2:1, kuna said Kehra meeskonnast jagu 25:22 (12:9). 15 esimese mänguminuti jooksul ei visanud HC Kehra ainsatki väravat, seejärel mäng paranes ja vahepeal kahanes vahe vaid 2väravaliseks. Kehra parimana viskas Kaspar Lees 4 väravat. Peatreener Indrek Lillsoo märkis, et tema meeskonnal jäi puudu sportlikust vihast. Pärast mängijate vahetust seis paranes, kuid võiduks sellest ei piisanud.
Poolfinaalseeria viimane mäng toimus 28. aprillil Kehras. Ka koduväljakul pidi HC Kehra tunnistama Viljandi meeskonna paremust. Mäng lõppes kodumeeskonnale 23:25 (8:13) kaotusega. Kehra parimatena viskasid Kaspar Lees ja Viktor Skrypak 5 väravat. Kaotus tähendas Kehrale väljajäämist kullaheitlusest ning Viljandi HC tegi ajalugu – pääses Eesti meistrivõistlustel esimest korda finaali.
„Mängu alguses puudus kindlus. Isegi, kui viskekohad õnnestus välja mängida, viskasime postile või väravavahile pihta. Kõikide kaotatud mängude läbiv teema oli, et kiirustasime ega võtnud mängusituatsioonides tarku otsuseid vastu. Oleksin tahtnud selles seerias näha kindlamaid ja küpsemaid mänge,“ ütles Indrek Lillsoo.
Kolmapäeval, 4. mail on Kehras esimene pronksimäng HC Kehra ja Viimsi/Tööriistamarketi vahel. Mängitakse kahe võiduni. Teine mäng on 7. mail Viimsis, kui on vaja ka kolmandat mängu, toimub see 10. mail Kehras.
Indrek Lillsoo: „Meie eesmärk oli kindlasti pääseda finaali, kuid nüüd tuleb igal juhul saada vähemalt pronksmedal.“

Eelmine artikkelKuusalu vald tõstis hooldajatoetust
Järgmine artikkelKehra Snaipers lõpetas hokihooaja