HC Kehra ei pääsenud Balti liiga nelja parema finaalturniirile

897

HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi meeskond kaotas Balti liiga mõlemad veerandfinaalmängud Riihimäe Cocksi vastu ning aprillis toimuvale finaalturniirile ei pääsenud.
Esimene veerandfinaal toimus laupäeval, 12. märtsil Kehras, kus kodumeeskond pidi Soome meistrilt Riihimäe Cocksilt vastu võtma kaotuse 30:34 (12:20). Enamiku avapoolajast oli Kehra meeskond raskustes ning jäid 10 väravaga taha, vaheajaks oli kaotusseis 8punktiline. Teisel poolajal kärises vahe taas 10punktiliseks, siis tegi kodumeeskond vahespurdi ja lõpuvileks vähendati vahe 30:34le. Kehra parimana viskas Dmitro Jankovski 8 väravat, Uku-Tanel Laast lisas 7. Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes, põhiturniiri kaotuseta läbinud Soome meeskond läheb kordusmängule neljaväravalises eduseisus.
„Mängu algus ehmatas, vastastel õnnestus kõik, mis nad ette võtsid ning meie kaitsemäng ei toiminud kuidagi. Teisel poolajal leidsime oma rünnakujoonise ja dikteerisime mängu. Ehkki tulemusega ei saa rahule jääda, saime siiski enesekindlust juurde. Kuigi vastastel on neljaväravaline edu, usun, et meil on šanss,“ kommenteeris Kehra peatreener Indrek Lillsoo.
Kordusmäng oli laupäeval, 19. märtsil Riihimäel. Ka seal pidi Kehra meeskond vastu võtma kaotuse – 24:32 ning peab finaalturniirist jääma eemale. HC Kehra pidi mängima vigastatud Marko Slastinovski ja Kaupo Liivata ning mängu alguses sai vigastada mängujuht Uku-Tanel Laast. Esimene poolaeg kaotati 11:19 ning ka teisel poolajal ei õnnestunud kaotusseisu vähendada. Kehra   parimana   viskas   Siimo  Tänavots 7 väravat.
Indrek Lillsoo ütles, et mitme põhimehe puudumine tegi niigi raske olukorra veelgi keerulisemaks: „Eesmärgiks seatud finaalturniirile me ei pääsenud, olulisi punkte andsime ära juba põhiturniiril ning seetõttu pidimegi nüüd Cocksi vastu mängima. Balti liiga sai meie jaoks läbi, keskendume täie tõsidusega Eesti meistrivõistlustele, et tuua tiitel tagasi Kehrasse.“

Eelmine artikkelKuidas toalilli õigesti ümber istutada?
Järgmine artikkelPuhkekeskust Valkla Rand peavad kaks peret