FC Kiiu jätkuvalt võidulainel

645

Nädalavahetusel peeti Eesti madalamate liigade jalgpallimeistrivõistlustel II vooru kohtumisi. Võiduga alustanud FC Kiiu vastane oliTallinna Kalevi kunstmuruväljakul JK Suema Cargobus. Kohtumise alguses läks vastasvõistkond 1:0 juhtima, kuid peagi lõi Lauri Sigur viigi­värava. Enne poolajavilet lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava, Kiiu meestest oli resultatiivne Jürgen Laasik.

Mängu saatus otsustati veerand tundi enne kohtumise lõppu, kui Lauri Sigur saatis 17-18 meetrilt määratud karistuslöögist palli vastaste väravasse. Võit 3:2 andis 3 punkti.

Oma võiduarve avas ka Raasiku valla meeskond FC Joker 1993, kelle vastane oli Eesti parimal kunstmuruväljakul Sportland Arenal FCF Järva-Jaani SK. Jokeri meeskonna treeneri Andrei Koroli sõnul valiti kaitsest lähtuv taktika, mis end igati õigustas. Saadi kindel 5:0 võit. Kaks väravat lõid Raasiku valla võistkonnas Ott Reinike ja Janar Pragi, ühe Rene Lill.

Kuusalu JK Rada kohtumine JK Loo meeskonnaga on edasi lükatud 7. juulile.