Aruküla SK kolmas turniiril Viljandi Paadimees

713

Eelmisel nädalavahetusel toimus Viljandis traditsiooniline käsipalliturniir Viljandi Paadimees poiste D-vanusklassile. Osales 12 võistkonda.

Aruküla SK kaotas alagrupis Põlva 1-le 26:12 ja võitis Valgat 18:16.

Kuna alagrupi viimane mäng Viljandi 2ga andis võimaluse valida järgmise päeva vastaseid, mängiti edasi  karikasüsteemis ja valiti vastaseks B alagrupi võitja Viljandi 3 mitte C alagrupi võitja Viljandi 1. Selleks tuli Viljandi 2le kaotada 2 või 3 väravaga. Mäng lõppes Aruküla SKle vajaliku kaotusega 13:15 pärast 9 :3 võidetud poolaega ja tõsist jutuajamist poistega.

Poolfinaali pääsemine võiduga 25:18 Viljandi 3 üle tõestas valiku õigsust, sest Viljandi 1le kaotas meeskond poolfinaalis kindlalt 22:5. Kolmanda koha mängus saadi pärast 9:9 poolaega jagu Tartu võistkonnast 16:12. Turniiri võitis Viljandi 1 Põlva 1 ees.

Aruküla SK võistkonnas mängisid kaasa Aleksander Kesküla, Jan Jürgen Veski, Sten Paul Sternhof,  Villem Kalev, Timo Raukas, Andre Suursaar, Martin Kalvet, Andreas Parve, Rene Vahu ja Hardi Raukas. Treener on Andrus Rogenbaum.