Erinevast töökorraldusest

627

Mida kehvemad sügisilmad, seda enam häirivad ÜVK ja muud torutööd alevike-linnade elanikke, sest teed lähevad aina porisemaks. Kui tööd on korraldatud nõuetekohaselt, võetakse seda kui paratamatust, mis tuleb üle elada. Kui aga on vastupidi, silma paistab lohakus ja kontrollimatus, tööd venivad või lõppviimistlus tegemata, tõstab see pahameelt kohaliku omavalitsuse vastu – just sedasi on läinud Loksa linnas.

Lisaks kommunaalteenuste hinnatõus, mitmes korrusmajas sooja vee puudumine, töö- ja rahapuudus ning kohalike linnajuhtide ignorantsus. Loksa elanikud ei ole eluga rahul. Möödunud nädalal jõudsid linnavalitsusse kaks rahvaalgatuslikku eelnõud linnavõimu umbusaldamiseks. Samas ollakse ette veendunud, et mitte midagi ei juhtu, sest volikogus on võimuparteil absoluutne häälteenamus. Samale viitab ka linnavolikogu esimehe napisõnaline vastus Sõnumitoojale.

Kõrvaltvaatajad kommenteerivad, et Loksa inimesed ise valisid endale sellise kohaliku võimu, ametisse said vanad olijad, keda hästi teati. Aasta pärast tulevad uued valimised.

Eelmine artikkelVargus Suurpea küla majas
Järgmine artikkelKiiu-Kuusalu kõnnitee avamisel kõlas: „Nüüd on turvalisem.“