Eesti meistrivõistlustel olid Aruküla ja Kehra käsipallimeeskonnad võidukad

1055

Eesti käsipalli meistrivõistlustel sai Aruküla SK sel hooajal teist korda jagu Tapast, HC Kehra meeskond alistas Viljandi HC.
Teisipäeval, 10. novembril kodusaalis toimunud mängus oli Aruküla meeskond Tapast üle 35:26 (17:11). Avapoolaja lõpus 5:0 vahespurdi teinud Aruküla meeskonna kasuks viskasid Siim Valdlo 7 ja Mihkel Vaher 5 väravat.
Meeskonna treener Toivo Järv kiitis vastaseid: „Tapa oli tahtmist täis ning mängis hästi. Meie olime alguses hädas väravate realiseerimisega ning vahe ei tahtnud kasvada. Poolaja lõpus hakkasime kaitses rohkem pingutama ja väravavaht Siim Normak tegi häid tõrjeid. Teisel poolajal saime juba kõigile anda mänguaega.“
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper sõitis kolmapäeval, 11. novembril Viljandisse ning alistas sealse meeskonna pärast 12:14 kaotatud avapoolaega napilt 25:24. Resultatiivseimad olid Marko Slastinovski 6 ning Uku-Tanel Laast ja Kaupo Liiva 5 väravaga.
Kehralaste peatreener Indrek Lillsoo kommenteeris, et pika mängupausi tõttu tegutsesid meeskonnad rabedalt, palju oli pallikaotusi.
„Meie mäng päris hästi jooksma ei hakanudki, kuigi teisel poolajal paranesid kaitse ja väravavahi töö. Tulime võidu järele ning saime selle kätte,“ ütles ta.
Eesti meistrivõistluste liider on Põlva Serviti 14 punktiga (8st mängust), Kehra on 12 punkti (7 mängu peetud), Viljandil 10 (8), Viimsi/Tööriistamarketil 8 (8), Arukülal 7 (8), Audentesel 3 (7), Tapal 0 (8).