Debatid on järelevaadatavad

32

Käes on kohalike volikogude valimiste nädal. Valijad, kes pole veel valikut teinud, ning on huvi ja aega, võiksid tutvuda oma koduvalla valimisdebatil räägituga, salvestused on järelevaadatavad. Kehras toimunud valimisväitluse salvestuse leiab Anija valla kultuurikeskuse Youtube´i kanalilt, Kuusalu valla valimisdebati video koos sisukorra ja viidetega on avaldatud Kuusalu Kroonika Facebookis, Aruküla ja Raasiku debatte saab vaadata Youtube´s Raasiku valla kanalil.

Sõnumitooja tegi neist valimisväitlusest lühendatud ülevaated, kõike räägitut, ka mitmeid põnevaid repliike, seisukohti ja oponentide tehtud kriitikat ei ole kahjuks võimalik ühes lehenumbris täismahus lugejateni tuua, tegime valikuid. Eriti koondatult saame kajastada Kuusalu valla debatti, kus osalesid kuus valimisnimekirja ja ligi kolme tunni jooksul esitati arvukalt küsimusi. Loodame, et meie kokkuvõtted debattidest ärgitavad lugejaid salvestusi täismahus läbi vaatama.

Valimistepäev on pühapäev, 17. oktoober. Eelhääletada ja e-hääletada saab kuni laupäeva õhtuni. Valige kindlasti, sest varasemad valimised on näidanud – iga hääl tõepoolest loeb.