Covid-19 viirusesse nakatumine kasvab

65

Riik läheb sel nädalal lukku – koolid distantsõppele ja kui võimalik, palutakse lapsi lasteaeda mitte viia. Kaubandus pannakse kinni, välja arvatud toidu- ja esmatarbekaupade poed, apteegid. Toitlustusasutused suletakse, lubatud on toidu kojumüük. Siseruumides sportida ei lubata, väljas liikudes hakkab taas kehtima 2+2 reegel. Vabariigi valitsus on piirangud kehtestanud vähemalt kuuks ajaks alates neljapäevast, 11. märtsist. Sisuliselt on riigis eriolukord.

Kõige enam on Covid-19 viirusesse nakatunuid endiselt Harjumaal koos Tallinnaga. Eesti suurima nakatumisnäitajaga omavalitsuseks kerkis Anija vald – teisipäeval lisandus 28 nakatunut, nakatumisnäit on 3860. Raasiku vallas tuli teisipäeval juurde 4, Kuusalu vallas 9 ja Loksa linnas 2 koroonapositiivset. Nakatumisnäitajad on Raasiku vallas 1980, Kuusalu vallas 936 ja Loksa linnas 1613. Haigestumise oht on väga kõrge, olge ettevaatlikud ja võimalusel jääge koju.

Eelmine artikkelKeh­ra Aian­di tä­na­va ehi­tus­tööd
Järgmine artikkelKüla­de esin­da­ja­te pöör­du­mi­ne – moo­tor­sõi­du­ki­te­ga lõ­hu­tak­se Val­ge­jõe ür­go­ru loo­dust