Aruküla ja Kehra võrkpallurid pääsesid rahvaliigas playoff mängudele

1251

Kolm Aruküla ja üks Kehra võrkpallivõistkond osalevad harrastusvõrkpalluritele mõeldud Credit24 rahvaliigas. Meestel on kolm tugevusgruppi, piirkonniti on võistkonnad liigitatud nelja regiooni.
Aruküla Pallimängude Klubi meeskond võistleb II tugevusgrupis, mille Põhja regiooni kolmes alagrupis oli kokku 26 võistkonda. Aruküla PMK tuli 17 punktiga C-alagrupi võitjaks – 7st mängust 6 võideti. See tähendas edasipääsu 32 parema hulka playoff mängudele, kus kaotaja langeb välja ning lõpuks selgub võitja. Esimeses mängus alistas Aruküla PMK 3:1 Kyani1 võistkonna ning järgmine vastane on Tartu vald.
III tugevusgrupis, mille Põhja regioonis võistles 23 meeskonda, osales kaks Aruküla võistkonda ning Kehra Võrkpalliklubi. A-alagrupis saavutas 18 punktiga esikoha Aruküla 2. B-alagrupis tuli Kehra VK 8 punktiga kuuendaks. Mõlemad meeskonnad pääsesid 32 parema hulka, D-alagrupi 7. kohaga lõpetanud Aruküla meeskond edasi ei pääsenud.
Kehra meeskond kaotas esimeses playoff  mängus 3:0 võistkonnale Pommirühm 2 ning langes välja. Aruküla 2 meeskond alistas 3:1 Tallinna Ehituskooli ning jätkab võistlust.

Eelmine artikkelSaunja kunstnik AIVAR JUHANSON avas näituse Kuusalu rahvamajas
Järgmine artikkelKehra gümnaasiumi õpetaja REESI KUSLAP pani lapsed räppima