Arukülal ning Kehral võit ja kaotus saalijalgpallis

970

Alanud aastal on  Aruküla Unibox ja FC Kehra Anija Vald pidanud saalijalgpalli teise liiga lääne alagrupis mõlemad kaks kohtumist.

Aruküla Unibox võttis kuuenda vooru kohtumises kodusaalis tehnilise võidu 3:0 Maardu Unitedi üle. Esialgne viigiline mängutulemus 3:3 tühistati, kuna Maardu Unitedi võistkonna koosseisus osalesid põhivõistkonna mängijad Tõnis Starkopf ja Maksim Krivošein, kes on põhivõistkonna koosseisus mänginud rohkem kui viis korda. Aruküla poolelt lõid väravad Rando Tamm, Kuldat Võsar ja Kristo Salamatin. Teine oluline kohtumine peeti lõppenud nädalavahetusel kui Kohila spordihoones kaotati JK Kohilale 5:8.

Samas alagrupis mängiv FC Kehra Anija Vald pidi võõrsil tunnistama samuti JK Kohila paremust tulemusega 3:7, poolaeg  Kosele 4:1. Kehra poolelt olid resultatiivsed Denis Petrov, Aleksandr Levin ja Anatoli Nagornõi.  Seitmendas voorus alistati  võiduta jätkav FC Kose 7:5 (3:1). 

Kaks väravat kanti Aleksandr Levini ja Dimitri Gostevi arvele, jala said valgeks veel Andrei Kašuba,  Anatoli Nagornõi ja Aleksandr Morozov.
Kuue võistkonna osalusel juhib alagruppi täiseduga Kiili JK, kes on kogunud seitsmest mängust 21 punkti,  FC Kehra Anija Vald ja Aruküla Unibox  paiknevad 9 punktiga vastavalt siis 3. ja 4. kohal.

Eelmine artikkelKuusalu kooliolümpiamängud
Järgmine artikkelKas Loksa linn, Raasiku, Aegviidu ja Jõelähtme vald kaovad?