Aruküla põhikool tänab

1079

Peale renoveerimis- ja ehitustööde lõplikku valmimist toimus 1. juunil  Aruküla põhikooli pidulik avamine. Ehituse alustamisest oli täpselt aasta möödunud.

Tulemusena võime öelda ja näha kaunist, värviderohket ja kodust koolimaja. Aruküla põhikooli kollektiiv on õnnelik ja tänab südamest  ehituse valmimisele kaasaaitajaid: arhitekt Maarja Nummert ja projekteerimisfirma Pikoprojekt OÜ; ehitaja Facio Ehitus AS meeskonda Igor Zubets, Dmitri Inno ja Vladimir Grebenjuk;   järelevalve TSM Projektijuhtimise OÜ koosseisus Hannes Kaabel, Toomas Sein ja Marek Mitri; projektijuhid MTÜ Suportist Merle Laager ja Esta Tamm, Raven esindaja Tiit Reeder. Samuti kuuluvad tänusõnad ära Raasiku vallavolikogu poolt moodustatud komisjoni liikmetele: Villu Vilberg, Kaido Kirsip, Maire Palusoo, Olev Toom ja Ivar Vilberg. Komisjoni töös osales alati ja kandis kõige suuremat vastutust Raasiku vallavanem Andre Sepp.

Tänud ka Raasiku vallavolikogu kahele koosseisule ning firmadele EAS, Dieta Köögimööbel, Microlink, Saltomar, AD Angels, Büroomaailm ja Klic.

Eelmine artikkelPolitsei hoiatab
Järgmine artikkelUSA sõdurid Hara lahes – oli, mida mõelda ja vaadata