Aruküla kohvikutepäev algab öösel

1716

Avatud on üheksa kohvikut.

Reede, 13. juuli hilisõhtul saab avalöögi Aruküla teine kohvikutepäev – avatakse muusikakohvik Juhan ja Mae Trumbi juures, saab kuulata elavat muusikat Trumbi-pere esituses.

Kohvikutepäev jätkub laupäeva, 14. juuli pärastlõunal. Kõigepealt kogunetakse Aruküla lauluväljakule, kus osalejad saavad kaardid, et orienteeruda ja leida Arukülas üles teised  kaheksa kohvikut.

Peakorraldaja Garina Toomingase sõnul olid seekord valmis rõõmsalt kaasa lööma ka need, kes eelmisel aastal kõhklesid. Seekord ei tule läbida nii pikki vahemaid, kui oli möödunud aastal.

„Enamik kohvikuid on alevikus sees. Ühelt poolt on esimene Hellema talu kohvik Aruküla mõisa juures ja teiselt poolt Vildivilla käsitöökohvik raudtee kõrval. Ülejäänud jäävad nende vahele,“ selgitas ta.

Kohvikute temaatikad ja ajakavad on praegu veel täpsustamisel ja selguvad kindlasti 14. juuli pärastlõunaks. Soovijad saavad kohvikute vahet sõita hobuvankriga. Päev lõpeb hilisõhtul lauluväljakul pikniku ja öökinoga. Vaadatakse filmi mullusest kohvikutepäevast.

Eelmine artikkelLoksal tõusevad vee ja kanalisatsiooni teenushinnad
Järgmine artikkelKehra külje all käivad tõestisündinud armuloo proovid