Anija vallamajale ei leitud remontijat

832

Firmade tehtud pakkumised ületasid lihthanke piirmäära.

Märtsi alguses otsustas Anija vallavalitsus korraldada riigihanke menetluse, et leida ehitaja, kes rekonstrueeriks Kreutzwaldi tänav 6 asuva vallavalitsuse hoone. Pärast rekonstrueerimist on kavas koondada sinna kogu vallamaja.

Rekonstrueerimiseks esitasid pakkumused AS Telor Ehitus ja Triaad Grupp OÜ. Mõlema firma pakkumused ületasid lihthanke piirmäära ehk 30 000 eurot (469 398 krooni). Möödunud nädalal lükkas Anija vallavalitsus pakkumised tagasi.

Anija abivallavanem Urmo Sitsi selgitas, et vallavalitsus peab üle vaatama rahalised võimalused ja hindama valla eelarve ressursse: „Praegu ei ole päris kindel, mis saab. Arvatavasti tuleb alustada pakkujatega läbirääkimisi ja siis otsustame, mida edasi teha.“

Urmo Sitsi sõnul oli plaanis alustada rekonstrueerimisega kohe, kui leitakse ehitaja, kuid nüüd lükkub see edasi: „Praegu ei oska prognoosida, millal saame töödega alustada või lõpetada. Lahtine on ka küsimus, milliseid ümberkolimisi tuleb ehitusega seoses ette võtta.“

Eelmisel nädalal valis vallavalitsus Kreutzwaldi 6 ehitusjärelevalvaja. Pakkumused tegid P.P. Ehitusjärelevalve OÜ, OÜ Comment ja Vealeidja OÜ. Kõik kolm pakkumist tunnistati nõuetekohaseks. Järelevalvajaks kinnitati P.P. Ehitusjärelevalve OÜ, kelle pakkumuse maksumus on 6744 eurot (105 520,67 krooni).
Urmo Sitsi ütles, et järelevalve teostaja on küll leitud, kuid esmatähtis on valida ehitaja, et saaks töödega peale hakata.

Eelmine artikkelKulu põleng
Järgmine artikkelKuusalu laadal oli üle 2500 külastaja