Anija piirkonnapolitseinikud kolisid remonditavasse majja

2279

Eelmisest nädalast on konstaablijaoskond päästeteenistuse majas.
Möödunud neljapäev algas Anija piirkonnapolitseinikele kolimisega. Jaoskond viidi senisest asukohast, Kreutzwaldi tänaval vallamaja hoovipoolsest osast, üle Kehra päästeteenistuse majja aadressil Kooli tänav 16. Uues asukohas on konstaablite käsutuses neli ruumi – piirkonnakonstaablite kabinet, noorsoopolitsei kabinet ja sanitaarruumid. Ehkki mööbel ja töövahendid viidi juba kohale, jäid need esialgu lahti pakkimata, sest ruumides remont alles käib ja need saavad lõplikult valmis sel nädalal.


Anija valla noorsoopolitseinik MAIGE OJAVEE ja piirkonnapolitseinik ROMAN MAIOROV kolisid uutesse ruumidesse, kus käib veel remont.

Remondi tõttu praegu jaoskonnas vastuvõttu korraldada ei ole võimalik ja tegutseb niiöelda mobiilne politsei. Esmaspäevasel vastuvõtuajal võttis inimesi Kreutzwaldi 6 maja ees autos vastu noorsoopolitseinik Maige Ojavee, teisipäeval piirkonnapolitseinik Roman Maiorov. Autos on olemas jahutusseade.

„Praegu saabki meid kätte nii, et tuleb kas auto kinni pidada, kui seda näete, või helistada politsei üldnumbril 110 või 612 3000,“ selgitasid konstaablid.

Roman Maiorov lisas, et kuna internetiühendust veel ei ole, peavad nad paberitööd tegema mujal – Maardus või Jüris.

Käesoleva nädala lõpuks peaks remont siiski valmis olema ning politseinikud saavad uutes ruumides tööle asuda. Neljapäeval ütlesid majas tegutsenud töömehed, et üle nädala neil aega ei lähe. Küsimusele, kas sissekolitud mööbel remondi lõppu ei sega, vastasid nad, et on sellega harjunud, et asjad tuuakse kohale enne tööde lõppu. Teha on jäänud veel pisiasjad, Peamiselt viimistlus, elektripistikute paigaldamine ja muud sarnased tööd.

Politseijaoskonnal on uues asukohas eraldi sissepääs, selleks, et vastuvõtule tulijad ei takistaks päästjate väljasõitu. Politseinike juurde viib maja veetorni poolses otsas asuv uks. Tulles mööda Kooli tänavat veetorni  poolt,  tuleb  pöörata  parema­le Kooli 12 ja veetorni vahele jäävale teele, minna kuni garaažideni ning pöörata sealt vasakule päästeteenistuse hoone juurde. Suunavad sildid pannakse välja ilmselt järgmisel nädalal.

ASile Riigi Kinnisvara kuuluva maja kohta politseinikel midagi halba öelda ei olnud, kuid asukoha suhtes arvas Maige Ojavee, et Kehra keskus oli parem: „Mul isiklikult on siia küll lähemale tööle tulla, kuid noorsoopolitseinikuna pean tegema sageli koostööd lastekaitse- ja noorsootöö spetsialistiga, mistõttu oli väga hea töötada koolile ja vallamajale lähedal.“

Endine konstaablijaoskond Kreutzwaldi tänaval läheb gümnaasiumi käsutusse. Anija abivallavanema Urmo Sitsi kinnitusel algab seal lähiajal remont.

Eelmine artikkelGaraažis süttis külmkapp
Järgmine artikkelSuvitajad jätavad Valklas-Salmistul randa kärutäite viisi prügi