Algas jalgpalli rahvaliiga uus hooaeg

1174

Pühapäeval, 15. mail toimusid jalgpalli rahvaliiga 7. hooaja avamängud. Rahvajalgpalli liiga eesmärk on kaasata jalgpalli neid mängijaid, kes ei saa või soovi osaleda Eesti meistrivõistlustel. Rahvaliiga meeskonnas ei tohi osaleda Eesti meistrivõistluste Premium ning I ja II liiga mängijaid. Tänavu registreeriti võistlusele 156 võistkonda, sealhulgas naiste ja noorte võistkonnad.
Meeste võistkonnad on jaotatud A- ja B-tugevustasandisse, kummaski on 8 alagruppi. Alagruppide mängud toimuvad maist septembrini, seejärel pääseb kummastki  32  paremat  finaalturniirile.
A-tasandi Harjumaa I alagrupis on 10 meeskonda, seal võistlevad ka JK Kuusalu Legendid ja Raasiku FC Joker III, kes pidasid15. mail esimese mängu omavahel. 4:0 võitis Kuusalu meeskond. Kaks korda lõi palli vastaste väravasse Alo Dupikov, ühe värava lõid Sergo Treufeld ja Andrus Mitt. Järgmised mängud on 29. mail, mil Kuusalu Legendid kohtuvad Rasmus Värki Jalgpallikooliga ning Joker III JK Retro Rahvaliigaga.
B-tasandi Harjumaa IV alagrupis osalevad 8 meeskonna seas ka Anija United, Raasiku Valla FC ja Raasiku FC Joker Legendid. Anija Unitedi esimene vastane on AC Rapla vastu, Jokeri Legendid mängivad esimese mängu Kiili JKga ning Raasiku Valla FC Jalgpallihaiglaga.

Eelmine artikkelKuusalu pansionaadile uut juurdepääsuteed ei lubata
Järgmine artikkelKuusalu valla kolm meest sõidavad jalgratastega ümber Laadoga järve