Alavere võrkpalliväljakut on uuendatud

1709

Väljakut tuleb kasutada heaperemehelikult.

Alavere põhikool, MTÜ Alavere Spordiklubi, TÜ Alvar MÜ ning Anija vallavalitsus renoveerisid koostöös ülemöödunud nädalal Alavere kooli staadionil asuva võrkpalliplatsi. Vana väljaku asemel on nüüd uus ja korralik rannavõrkpalli platsi mõõtmetega liivaväljak.

MTÜ Alavere Spordiklubi aseesimees Aare Nurm selgitas, et aastaid tagasi rajatud väljak ei leidnud väga suurt kasutajaskonda ning vajas seetõttu uuendust: „Väljak oli kõva ja kivise kattega. Puust võrgupostid ei pidanud ajale vastu ning viimasel ajal seisis ühe postiga plats tühjana.“

Alavere põhikool hankis peamised materjalid ja varustuse väljaku rajamiseks: uued postid, segu, piirdelindi ja võrgu. Anija vallavalitsus toetas liivaga ning Alavere spordiklubi soetas väljaku alla geotekstiili. Platsi rajasid spordiklubi vabatahtlikud. Neile oli abis TÜ Alvar MÜ traktor.

Võrkpalliväljakut võivad kasutada kõik soovijad. Aare Nurme sõnul on Alavere spordiklubil kavas korraldada sel suvel seal ka väike võrkpalliturniir. Ta paneb kõigile südamele, et väljakut kasutataks heaperemehelikult ja spordist jätkuks rõõmu kauemaks.

Eelmine artikkelAruküla käsipallipoisid osalesid Siuntio Cup´il
Järgmine artikkelEesti Raudtee pole nõus Raasiku ülesõidul raiutud puid asendama