Võistlus Kodu Kauniks kutsub osalema!

918

Ajakiri Kodu & Aed asub taas selgitama tänavusi huvitavamaid ja kauneimaid kodusid ning aedu, et saaksime hea eeskuju najal kõik oma elukeskkonda paremaks muuta. Toimetus ootab koduvaldkonnas kandidaate 15. augustiks.

Ajakirja Kodu & Aed võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti parimaid kodu- ja aiakujundusi, ajakirja kaudu tutvustatakse laiemalt nende järgimist väärivaid ideid. Peale kodude ja aedade tunnustatakse võistluse Kodu Kauniks raames ka erialast panust mugava ja kauni elukeskkonna kujundamisel.

Võistlusele saadetud kandidaatide hulgast valitakse välja finalistid, keda külastab žürii. Külaskäigu põhjal selguvad Aasta Kodu peapreemia pälviv kodu, aga ka mitmed hinnalised eripreemiad: Noore Pere kodu, Noor Aed, Ökokodu, Stiilne Kodu, Parim Värvilahendus, Parim Vannituba ning Parim Õueruum. Tiitliga Aasta Kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 12. korda välja Swedbank.

Kõiki võistlusel osalejaid oodatakse hilissügisel toimetuse pidulikule vastuvõtt-auhinnatseremooniale Tallinnas. Osalejaid ootab kingitus; lisaks pea- ja eripreemiate väljaandmisele tunnustatakse eraldi kõiki finaliste. Võistluse tänavune auhinnafond on 18 300 eurot.

Žürii töös ja toimetuse ringsõitudel osalevad oma ala professionaalid: sisekujundaja Sirje Kadalipp, aiandusala edendaja Mihkel Saar, Eesti Aiaklubi esindaja Anu-Kristin Tara jt. Sageli saavad inimesed küllatulnud žüriilt ka professionaalset nõu, millises suunas lahendada mõni tulevikuprojekt või senine kitsaskoht. Värske kõrvalpilk paneb mõtted alati liikuma!

Ajakirja Kodu & Aed peatoimetaja Piret Veigel: „Võistluse Kodu Kauniks eesmärgiks on ühiselt arendada meie kodu- ja aiakultuuri, nauditav ja toimiv elukeskkond on ka meie elukvaliteedi ning igapäevase võimekuse võtmeks. Ilusad ja töötavad lahendused on heaks eeskujuks ja innustuseks igaühele.“

Võistluse Kodu Kauniks 2012 sponsorid on Swedbank, Germalo Reisid, Gustavsberg, Hansaplant, Hemtex, Husqvarna, Iittala, Lutheri Stuudio, Safran, Schetelig ja Vivacolor. 

Kuidas võistlusel Kodu Kauniks kandideerida?

Kodukonkursile ootame fotosid kodu eri ruumidest või huvitavast teostatud ideest 15.augustiks.

Fotod saada aadressile Kodu & Aed, Sakala 18, Tallinn 10141 või e-postile kodukauniks@forma.ee.

Lisa kindlasti fotodele tutvustav kaaskiri, ära unusta telefoninumbrit ja aadressi!

Lisaküsimuste korral helista toimetuse telefonil 667 6087 või saada kiri forma@forma.ee.
Võistlusel osalemise kohta vaata täpsemalt www.kodu-aed.ee.

Eelmine artikkelVanade veokite kokkutulekul avati Kuusalu vallas Näkiallikal mälestusmärk
Järgmine artikkelNovembris saavad puhta vee Raasiku 400 elanikku