Uued õpetajad koolides

3171

Kõige rohkem on uusi õpetajaid Kuusalu keskkoolis – 9.

Täitmata õpetajakohad on veel Aruküla  waldorfkoolis, oodatakse  veel kehalise kasvatuse, füüsika   ja   matemaatika   õpetajaid.
Anija valla Alavere põhikoolis alanud õppeaastal uusi õpetajaid ja täitmata ametikohti ei ole. Kehra gümnaasiumis hakkab ajalugu õpetama Reesi Kuslap, eesti keelt teise keelena Terje Aruoja, uued klassiõpetajad on Anneli Birkholtz ja Merike Marran, eesti keelt ja kirjandust õpetab Helle Nurk, inglise keelt Antonina Samkovska, muusikat Genri Tron ja kehalist kasvatust Lev Karpov.
Kuusalu keskkooli uued õpetajad on klassiõpetajad Pille Mänd, Hegne Täll, Kaja-Astrid Reiska, Tiina Tursman, klassi abiõpetaja Kaarel Rüütsalu, matemaatikat annab Karin Tensing, bioloogiat ja keemiat Mall Koppel, kehalist kasvatust Maria Trei. Arendusjuhina hakkab tööle Piia Palge-Lepik.
Kolga koolis on uus muusika­õpetaja Tiiu Randla, Vihasoo lasteaias-algkoolis uusi õpetajaid ei ole.
Loksa gümnaasiumis asus tööle matemaatikaõpetaja Maie Itse.
Raasiku valla Aruküla waldorfkoolis alustab esimese klassi õpetajana tööd Henri Reeder, Pikavere lasteaias-algkooli uued õpetajad on Heiko Kraubner, kes õpetab kehalist kasvatust, kunsti­õpetaja Marju Kondratjev ning eesti keele õpetaja Kaie Tomingas.
Aruküla põhikoolis asub tööle  alg- ja muusikaõpetaja Age Imala, Ruth Kaur õpetab eesti keelt ja kirjandust.
Raasiku põhikooli uued õpetajad on klassiõpetaja Piret Kangur, kehaline kasvatus Heiko Kraubner, keemiat annab Iira Piik, loodusõpetust ja bioloogiat Maarja Välimaa.

Eelmine artikkel29. augustil kell 10.34 toimus liiklusõnnetus Raa­siku vallas Aruvalla-Jägala maantee 12. kilomeetril
Järgmine artikkelKUNNAR VAHTRAS ja MAIT KRÖÖNSTRÖM tagasi volikogus