U13 tüdrukute saalihoki Eesti meistrivõistluste pronks Kuusalu võistkonnale

280
Ees vasakult HETI-LIISE PAJUS, MARIELLE IVASK, DELIISE DORBEK, HEIDI KIVI, SOFIA VARES, KAROLIN ADLER, ja MIA-SARAH HIIS. Taga vasakult MADLEEN LOVIISE SIKK, LISE AMALIE JENSEN, HANNA-BRET PAJUS, JOSETTE ROOPA, SANDRA AUN, MIIA TOMSON ja treener PILLE PLAKK. Foto Marek Aun

Reedel, 7. aprillil toimus Jõgeval tüdrukute U13 Eesti meistrivõistluste saalihoki finaalturniir, kus Kuusalu tüdrukud saavutasid 3. koha.

Võistkonda esindasid Sandra Aun, Deliise Dorbek, Heidi Kivi, Madleen Loviise Sikk, Josette Roopa, Karolin Adler, Miia Tomson, Mia Sarah Hiis ja Lise Amalie Jensen Kuusalu keskkoolist, väravavaht Sofia Vares Neeme koolist, Heti-Liise ja Hanna-Bret Pajus Anija vallast ning Marielle Ivask Mustveest.

Treener Pille Plakk räägib, et suurem osa tüdrukuid tulid trenni 2021. aasta novembris ja peaaegu kõik korraga. Seega nad on treeninud umbes poolteist aastat.

„Tüdrukud on väga tublid ja väga motiveeritud. Võistkonna kujunemises on oluline see, et nad tulid kõik korraga ja olid samal tasemel. Nendega on olnud väga hea tööd teha ja nad on kiirelt õppinud. Ja medal oli mulle väga oluline!“ kiidab ta.

Tunne, et Eesti meistrivõistlustel võiks ka esikolme hulka tulla, hakkas Pille Plaki sõnul tekkima hooaja keskel. Põhiturniiri lõpetasidki tüdrukud neljandal kohal. „Neli esimest mängisid reedel play-off-is. Poolfinaalis läksime kokku põhiturniiri võitja Jõgevaga ja kaotasime neile 7:3. Pronksimängus kohtusime Raplaga, sealt tuli pronks tulemusega 5:2. Aga midagi ei olnud selge enne mängu, mis oli lõpuni välja väga pingeline,“ kirjeldab Pille Plakk.

Tüdrukute treeningud toimuvad kaks korda nädalas Kuusalu spordikeskuses. Osad tüdrukud käivad ka naiste treeningutel.

Eelmine artikkelAni­ja val­la noor­te­ko­gu sai põ­hi­mää­ru­se
Järgmine artikkelVõrkpalli üllatusturniiri võitis Kolga võistkond Vana Hea