TANEL PAABO võitis tippturniiri Koblenzis

891

Nädalavahetusel peeti Saksamaal Reini äärses Koblenzis rahvusvaheline tippturniir karates kadettidele ja kuni 20-aastastele juunioridele. Osales 850 karatekat 18 riigist. Turniirist võtsid osa pal­jud lootustandvad karatekad. Hästi esines kadettide vanuseklassis Kuusalu keskkooli 8. klassi õpilane Tanel Paabo. Tema kehakaalus +70 kg oli võistlemas 15 karatekat. Avaringis alistas ta Saksamaa esindaja Kahlon Amriti 8:0. Teises ja kolmandas ringis olid tema vastased hollandlased, Alexander Mazuri alistas ta 4:0, Hamoud Wassimi 7:1. Esikoha kohtumises alistas ta 5:3 belglase Stef Adamsi. Turniiri lõpetamisel ulatati Tanel Paabole suur võitjakarikas. Noore andeka karateka võistlussõit sai teoks tänu sponsorile AS Eesti Eine.