TANEL PAABO lõpetas hooaja pronksmedalivõiduga Türgis

1170

Eelmisel nädalavahetusel selgitati Türgi linnas Ankaras regionaalsed Euroopa meistrid meeskondlikus karates. Meistreid selgitati nii katas kui ka kumites, võistlesid kadetid, juuniorid, naised ja mehed. Tiitlivõistlusest võttis osa  498 sportlast 19 riigist.

Eestit esindas nendel võistlustel kadettide ja juunioride 5-liikmeline võistkond, kuhu kuulus ka Kuusalu noormees Tanel Paabo. Eestlastel tuli turniiritabelisse ehk16 hulka jõudmiseks pidada eelringi kohtumine tugeva Serbia võistkonnaga, keda võideti alles lisakohtumise järel. Järgmine kohtumine Türgi Akdeniz Bolgesi meeskonnale kaotati.

Kuna eestlased alistanud Türgi meeskond jõudis finaali, avanes eestlastel võimalus heidelda pronksmedali eest. Kõigepealt tuli alistada Hispaaniat esindanud võistkond, millega saadi hakkama. Pronksmedali kohtumises oldi vastamisi Türgi Icanadolu meeskonnaga, keda tasavägises võitluses suudeti võita ning teeniti sellega välja pronksmedal.

Tanel Paabo panus nendes kohtumistes oli 3 võitu ja 1 kaotus. Esimest korda Eestile võistkondlikus karates medali võitnud meeskonda kuulusid Tanel Paabo, Dimitri Voronin ja Robert Denissov Budo klubist, Marko Pähklimägi IVL-ist ja Mihkel Liivakant Tartu Falcost.

Tanel Paabot ootavad ees suvelaagrid Aseris ja Rakveres ning ettevalmistus oktoobrikuus Malaisias peetavateks maailmameistrivõistlusteks.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kiiu alevikus
Järgmine artikkelHarju maavanem ÜLLE RAJASALU külastas Raasiku valda