AIDI GERDE TUISK ja STEFAN LOOTUS Team Rattapood Cup-i poodiumil

1262

Mäetagusel peetud TRC II etapil sai N-10/M-8 vanuse­klassi maastikurataste ühises sõidus Kuusalu keskkooli õpilane Aidi Gerde Tuisk hõbemedali. Karl-Jaco Daniel Kuusalu Rattaklubist oli selles sõidus 10., olles poiste arvestuses tublil teisel kohal. N-12/M-10 klassis sõitis end kolmandaks Stefan Lootus, kuigi oli poistest teine. Marc-Daniel Paul sai selles sõidus 6. koha ning Artur Kupp ja Jan-Eric Daniel olid vastavalt 10. ja 15.

N-14/M-12 klassi kõige osavõturohkemas 3×3 km sõidus said Oliver Jürgenson ja Joosep Agu 37 startinu seas 8. ja 13. koha. Kõigis eelpoolnimetatud sõitudes olid võidukad tütarlapsed, mis näitab andekate tüdrukute juurdekasvu Eesti rattaspordis.

M-14 klassis tegi tubli sõidu Kristofer-Mark Trepp, olles 26 võistleja seas 6. kohal ning omavanustest esimene, kuid finišisegaduses lõpetas ta distantsi üks ring varem ning loeti katkestajaks. M-16 klassis purunes Alar Kuppil juba esimesel ringil esikumm ning ta pidi terve sõidu olema taga­ajaja rollis. Tasuks ikkagi 7. koht kahe etapi kokkuvõttes 26 võistleja seas.

Enne III etappi on Kuusalu Rattaklubi õpilastest üldkokkuvõttes M-10 klassis Stefan Lootus 2. ja Marc-Daniel Paul 5. kohal. Aidi Gerde Tuisk tõusis N-10 klassis kolmandaks. M-12 klassis on Oliver Jürgenson ja Joosep Agu üldarvestuses 7. ja 9. kohal 49 osaleja seas.

Eelmine artikkelLiiklusõnnetus Kiiu alevikus
Järgmine artikkelHarju maavanem ÜLLE RAJASALU külastas Raasiku valda