TAIVO PÜI Anija vallast tuli Eesti meistriks

775

Kahel päeval selgitati Tallinnas Kadrioru staadionil Eesti tänavusi meistreid kergejõustikus.

Anija valla jooksumees Taivo Püi valis tänavuseks distantsiks 5000 meetrit. Tema põhikonkurent oli viimase kümnendi Eesti pikamaajooksu valitseja Pavel Loskutov. Umbes poolteist kilomeetrit enne lõppu jättis Taivo Püi oma kuulsa konkurendi maha ja võitis meistritiitli uue isikliku rekordi 14,11,09-ga.

Kolm pronksmedalit võitsid Kuusalu Spordiklubi kergejõustiklased. Sprinter Mart Muru jooksis meistrivõistlustel 100 meetrit ajaga 10,84 ja 200 meetrit uue isikliku rekordiga 21,68, hõbemedal võideti neil distantsidel 0,03 ja 0,01 sekundit parema ajaga. Kolmanda koha sai ka Ilvard Eeriksoo 3000 meetri takistusjooksus ajaga 9.27,23. Naiste 800 meetri jooksus sai Kerti-Anniki Tiis kuuenda koha, tema ajaks mõõdeti 2.22,31.