TAAVI TŠERNJAVSKI võit Balti matšil

893

TAAVI TŠERNJAVSKI kogus seitsmevõistluses oma rekordpunktid – 5303.

Möödunud nädalavahetusel Võrus toimunud kergejõustiku mitmevõistluse Balti matšil osales Eesti noortekoondise liikmena Loksa keskkooli 12. klassi õpilane, Kolgaküla noormees Taavi Tšernjavski, kes saavutas meesjuunioride klassis ehk alla 20aastaste (U20) seas 5303 punktiga esikoha.

Ta on võitnud Eesti, Läti ja Leedu kergejõustiku mitmevõistluse Balti matši nüüd kokku neljal korral: kord varem ka seitsmevõistluses ning kümne- ja kaheksavõistluses.

Seekordse punktitulemuse kohta sõnab Taavi Tšernjavski, et tegu on tema tipptulemusega seitsmevõistluses, seni oli 5272 punkti: „Rahule jäin kaugushüppe, kõrgushüppe ja 1000 meetri jooksu tulemustega. Tegin kolm isiklikku rekordit – kõrgushüppes 1.95 meetrit, kaugushüppes 6,85 meetrit ja 1000 meetri jooksus 2.49.04.“

Eesti noortekoondis võitis üldkokkuvõttes Läti ja Leedu ees.

Taavi Tšernjavski treenib klubis Elite Sport, tema treener on viimasel kolmel aastal olnud Art Arvisto. Jätkuvalt treenib noormees ka Loksa gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja Aarne Idavainu käe all. Linnas teeb tehnilisi treeninguid, üldfüüsilised treeningud toimuvad kodukandis.

Nädal varem, 4. jaanuaril osales Taavi Tšernjavski Tallinna Spordihallis toimunud A.Tšikini auhinnavõistlustel endavanuste võistlusklassis kõrgushüppes ja koos meestega kaugushüppes. Kõrgushüppes võitis tulemusega 1.90, kaugushüppes oli 8. kohal.

Eelmine artikkelEKSPERIMENT: kõige keerulisem on protokolli leida Anija valla kodulehelt
Järgmine artikkelHarjumaa ÜTK muudab avalike bussiliinide tsoone ja tõstab piletihinda