Suvine koolivaheaeg on alanud

1168

Koolimajades on jäänud alates käesolevast nädalast suviselt vaikseks, enamik õpilastest on õppeaasta lõpetanud. Möödunud nädal oli koolides tavapärasest mitmekesisem, tõsist õppetööd enam polnud.

Küllap igas koolis oli viimastel koolipäevadel huvitavaid ettevõtmisi, me kajastame selles lehenumbris Kuusalu keskkoolis teistkordselt toimunud kooliolümpiamänge ja Kehra gümnaasiumis korraldatud töötubade päeva.

Tunnustamist väärt on Kuusalu kooli aktiivsete lapsevanemate vabatahtlik tegevus. Oli lapsevanemaid, kes võtsid töölt vaba päeva või muutsid töögraafikut, et anda kooliolümpiamängude laabumiseks oma panus. Vanemate algatusel ellu kutsutud suur ühine pidu õppeaasta lõpu puhul plaanitakse Kuusalus muuta traditsiooniks. See kõik kujundab kogukonna ühtekuuluvustunnet ja tugevdab koos tegutsemise soovi, nii ütles üks lapsevanem.       

Ka on lehes juttu sellest, kuidas omavalitsused tunnustasid tublimaid õpilasi. Kiituskirja saanuid on palju, eriti nooremates klassides. Võib küll arutleda, kas heade õppetulemuste eest on paslik anda kingitusi, kuid kogemus näitab, see läheb lastele korda, kinkekaardid-raamatud on tunnustus ja tähelepanek. 

Ees on 9. ja 12. klasside lõpuaktused, aga kõigest sellega seonduvast räägime juba järgmises lehes, mis ilmub tuleval neljapäeval.

Eelmine artikkelKehra rahvamajas on käsitöönäitus
Järgmine artikkelÖko-noored ehitavad Hara külas jääkmaterjalidest elumaja