Selgusid Kuusalu valla tennisemeistrid

1247

Reedel, 5. augustil lõppesid Kuusalu valla meistrivõistlused tennises, mis vihmaste ilmade tõttu venisid peaaegu kuu aja pikkuseks – võistlusega tehti algust 9. juulil.
Osales 14 tennisisti, meeste­klassis oli osavõtjaid 8 ja seenioride 40+ klassis 6. Võistles ka üks naine, kes mängis koos meestega.
Meestest tuli meistriks Erkki Villems, kes alistas finaalis Indrek Triisbergi tulemusega 8:4.  3.-4. koha kohtumises võitis Kristjan Prüüs Juku Kalle Adratit samuti 8:4. Seenioridest alistas Vitali Kalinin finaalis Kalev Uiboupina 8:4. Kolmanda koha kohtumises oli Eiki Kadajane 8:5 parem Tarmo Kiigskest.  Naistest tuli Kuusalu valla meistriks ainus osaleja, meesteklassis võistelnud Natalia Kalinina. Kuusalu Tenniseklubi autasustas iga võistlus­klassi parimaid karikatega.