Selgusid Harju meistrid koroona paarismängudes

1036

Auhinnalisi kohti said ka Peningi ja Kehra koroonamängijad.

Naisi oli mängimas 16. Võidu otsustasid seekord geimivõidud, sest võitjaks tulnud Andrea Uustulnd-Taimi Vaupere (Kehra) ning hõbemedaliga leppinud Gedi ja Gerli Aver Peningilt mängisid omavahelise mängu viiki ja võitsid kõiki ülejäänuid. Ka kolmandale kohale oli väga tasavägine konkurents ning parima koefitsiendi ja geimide vahega võitsid pronksi  Urve Reetamm-Tiia Adamson, napilt jäid medalita samapalju punkte kogunud Rimma Viirlaid- Kiira Tarassova ning Daisi Part- Regina Piikmann Purekkari koroonaklubist.

Meespaaride parimad otsustas seekord koefitsient. Võitsid Tarmo Laanela- Ragnar Piibemann Purekkari klubist, järgnesid Allan Vaupere (Kehra)-Mihkel Lepist (mõlemal 22p) ning Janek Jaškov (Peningi)- Olav Karu ja Kaupo Helm-Rosin (Kehra)- Margus Saareoja (mõlemal 20 p).

Segapaaride hulgas võitsid 22 punktiga Andrea Uustulnd- Mihkel Lepist (Tirts), viimase vooru viigiga langesid teiseks 2 p vähem kogunud Gerli Aver –Aleksander Michelis (Peningi). Pronksi jagamisel kogusid võrdselt 16 punkti Irina Kolk- Kaupo Helm-Rosin (Kehra), Taimi ja Allan Vaupere (mõlemad Kehra) ning Tiia Adamson- Janek Jaškov (Tirts/Peningi) ning koefitsient soosis võistlejaid toodud järjestuses.

Eelmine artikkelKahe auto kokkupõrge
Järgmine artikkelKuusalu jõululaadal käis üle tuhande inimese