Raasiku valla rannavõrkpalliturniiri võitis Aruküla Pallimängude Klubi

1842

Kolmapäeval, 20. augustil oli Arukülas valla rannavõrkpalliturniiri finaalpäev.
Finaalmängus kohtusid omavahel kahe alagrupi võitjad Aruküla Pallimängude Klubi ja Kurgla küla võistkond. 2:1 võitis Aruküla PMK ning tuli sellega turniiri võitjaks. Meeskonnas mängisid Rain Raukas, Kristjan Kallaste, Markus Abram, Allan Rogenbaum, Herki Maide, Siim-Oskar Oja, Kalvi Kallaste ja Mihhail Mitrofanov. Teisele kohale tulnud Kurgla meeskonda kuulusid Priit Tammesoo, Veiko Volar, Jaak Turro, Jaanus Ling ja Kristo Pärn.
3.-4. kohale mängisid poolfinaalides kahele tugevamale alla jäänud Peningi Pallurid (poolfinaalis kaotati Kurglale 2:1) ja Härma Noored (poolfinaalis kaotati PMK-le 2:0). Mängu võitis Härma meeskond 2:1 ning sai seega turniiril 3. koha. Võitkonnas mängisid Risto Pernau, Veiko Vesilind, Riho Palm, Rasmus Reilda, Karri Urban, Anti Kadakas ja Janer Moor.
5.-6. koha mängus alistas Igavere küla võistkond Mehed Arukülast 2:0.
„Kuigi finaalpäeval saime natuke vihma, ei vähendanud see võistkondade mängurõõmu. Mängijatelt saadud tagasiside on olnud positiivne ning kindlasti plaanime võrkpalliturniir korraldada ka järgmisel aastal, ütles korraldaja Karri Urban.

Eelmine artikkelSeenelised küsivad: miks käib Kuusalu taga metsades tee-ehitus
Järgmine artikkelAruküla kergliiklustee tuleb 150 meetrit lühem