Raasiku valla rannavõrkpalliturniiri võitis Aruküla Pallimängude Klubi

1834

Kolmapäeval, 20. augustil oli Arukülas valla rannavõrkpalliturniiri finaalpäev.
Finaalmängus kohtusid omavahel kahe alagrupi võitjad Aruküla Pallimängude Klubi ja Kurgla küla võistkond. 2:1 võitis Aruküla PMK ning tuli sellega turniiri võitjaks. Meeskonnas mängisid Rain Raukas, Kristjan Kallaste, Markus Abram, Allan Rogenbaum, Herki Maide, Siim-Oskar Oja, Kalvi Kallaste ja Mihhail Mitrofanov. Teisele kohale tulnud Kurgla meeskonda kuulusid Priit Tammesoo, Veiko Volar, Jaak Turro, Jaanus Ling ja Kristo Pärn.
3.-4. kohale mängisid poolfinaalides kahele tugevamale alla jäänud Peningi Pallurid (poolfinaalis kaotati Kurglale 2:1) ja Härma Noored (poolfinaalis kaotati PMK-le 2:0). Mängu võitis Härma meeskond 2:1 ning sai seega turniiril 3. koha. Võitkonnas mängisid Risto Pernau, Veiko Vesilind, Riho Palm, Rasmus Reilda, Karri Urban, Anti Kadakas ja Janer Moor.
5.-6. koha mängus alistas Igavere küla võistkond Mehed Arukülast 2:0.
„Kuigi finaalpäeval saime natuke vihma, ei vähendanud see võistkondade mängurõõmu. Mängijatelt saadud tagasiside on olnud positiivne ning kindlasti plaanime võrkpalliturniir korraldada ka järgmisel aastal, ütles korraldaja Karri Urban.