Raasiku valla laste lauluvõistlusel oli 54 osalejat

1293

Raasiku valla 2012. aasta edukamad laululapsed valiti laupäeval, 31. märtsil Arukülas.

Valla laulukonkursil oli sel aastal osalejaid enam-vähem samapalju kui möödunud aastal, siis tuli võistlema 55 lauluhuvilist.

Laululapsi hindas žürii, mille koosseisus olid muusikaõpetajad Kristi Toomra, Age Mets ja Heldin Raidmaa. Igast vanuserühmast valiti kaks parimat, kellest üks pääseb edasi konkursile Harjumaa Laululaps 2012.

3-4aastaste vanusegrupis oli üks võistleja, Liisabel Hammer, kelle lauluõpetaja on Anžella Veelmaa. Võitja läheb valda esindama ka maakondlikule laulukonkursile.

5-7-aastaseid lapsi osales 13. Parimad olid Lola Marii Tammaru ja Sandra Parve, mõlema õpetaja on Anžella Veelmaa. Maakonna võistlusele läheb Sandra Parve. Eripreemiad said Kristofer Liedemann, Maigi Teino ja Aveli Aavik, kelle õpetaja on Anžella Veelmaa ning Heli Karu õpilane Meribel Suurorg.

8-10aastaseid laululapsi oli võistlemas kõige rohkem – 17 last. Parimateks kuulutati Liis Õunpuu, kelle õpetaja on Heli Karu ning Karolin Pedai, keda juhendab Külli Ovir. Harjumaa Laululapsele saadetakse Karolin Pedai. Eripreemiad pälvisid Marie-Helen Vilberg, Mileene Varik, Eva-Liisa Arumägi ja Merily Saluste, kelle õpetaja on Külli Ovir, ning Andra Allik, kelle õpetaja on Heli Karu.

11-13aastaseid lauljaid osales 13. Parim laulutüdruk on Merlin Mägi, kelle õpetaja on Heli Karu ning parim poiss Hendri Hõlpus. Tema õpetaja on Külli Ovir. Maakondlikule konkursile pääseb Hendri Hõlpus. Eripreemiad said Piia Marie Leesme, kelle õpetaja on Mae Trump ning Laura Loikmann, Robin Pedai, Karoliina Villem ja Kaidi Kaldas, kõigi õpetaja on Külli Ovir.

14-15aastastest tunnistati kuue osaleja hulgas parimateks Elis Loos, keda õpetab Heli Karu ning Hardi Hõlpus, kelle õpetaja on Külli Ovir. Harjumaa laulukonkursile läheb Elis Loos. Eripreemiad said Hedi Maripuu ja Sandra Saare, mõlema õpetaja on Heli Karu.

16-18aastastest oli võistlemas kaks noormeest, Raimond Voolaid, keda juhendab Heli Karu ja Renet Heinla, kelle õpetaja on Külli Ovir. Maakonnakonkursile saadetakse Renet Heinla.

Iga vanusegrupi parimad said auhinnaks nootidega karikad, eripreemiatena jagati väikseid noodivõtmeid. Laululaste juhendajatele ja abilistele kingiti 5. aprillil Arukülas toimuva Maria Listra kontserdi piletid.