Raasiku põhikoolil uus logo

1236

Autor JANAR VAIK valis kooli logo põhielemendiks käänulise tee.


Raasiku põhikooli logo.

Raasiku põhikool kuulutas jaanuaris välja konkursi uue logo leidmiseks. Tööde esitamise tähtajaks, 23. veebruariks esitati kuus tööd. Kavandid pandi avalikuks hindamiseks üles kooli kodulehele. Esmaspäeval, 11. aprillil tehti lõplik otsus – internetihääletuse võitis Jaak Ritso töö, kuid hindamiskomisjoni otsusega kuulutati võitjaks Janar Vaik. Raasiku kooli joonestamisõpetaja ja logokomisjoni liikme Laur Leetjõe sõnul arvestati ka kooli juhtkonna arvamust.

Võidutöö autor selgitab kavandit: „Raasikule viivad erinevad käänulised teed. Olles pealinnale nii ligidal, on ta ka samas niiöelda ääremaa, millel kesine transpordiühendus. Linnulennult vaadates on kõik siit lahkuvad teed käänulised, ka raudtee. Kaugusesse kulgev tee on kui lõputuse sümbol, paljude luuletajate lemmikteema. Tee viib meid alati unistuste poole ja elus edasi. Roheline on valla värv, kuid samas ka eluterve loodushoidliku elustiili värv. Sinine on taevas, kuhu suundub lähiregiooni kauneima kiriku torn. Valge on Raasiku rahva puhta hinge märk.“

Büroomaailma kinkekaardid jagatakse kolme parima töö vahel: Janar Vaik 100 eurot; Kristel Kukk, kelle tehtud logo võetakse kasutusele I kooliastme diplomi ja tänukirja blanketil, 60 eurot ning Jaak Ritso 40 eurot.

Janar Vaik: „Kandideerima ärgitas mind see, et tahtsin ka panustada oma lapse kooli arengusse ja kuidagi asjas kaasa lüüa. Seetõttu on minu kindel ja püha otsus, et auhinnaks antud kinkekaardi saab minu tütre 5. klass, et soetada lastele vajalikke asju.“

Kõik osavõtjad saavad Raasiku põhikooli tänukirja. Autasustamine ja logo tutvustamine toimub esmaspäeval, 25. aprillil Raasiku kooli saalis.

Eelmine artikkelKehra linnas löödi meest
Järgmine artikkelTeeme Ära 2011 talgupäev on laupäeval, 7. mail