Raasiku Jokeri vastane üleminekumängudel on selgunud

877

Pühapäeval, 9. novembril selgus, et  Raasiku FC Joker 1993 vastane üleminekumängudel esiliiga B-sse on Tallinna FC Ararat TTÜ.
Raasiku FC Joker 1993 lõpetas Eesti meistrivõistluste II liiga ida-põhjatsooni 2. kohaga ning see tagas pääsu üleminekumängudele koha eest kõrgemas liigas. Jokeri esimene üleminekumängude vastane pidi olema II liiga lääne-lõuna alagrupi 2. kohaga lõpetanud FCF Tallinna Ülikool, kuid pealinna meeskond andis loobumisvõidu.
Esiliiga B-s osales tänavu 10 meeskonda, neist kaks viimast peavad järgmisel hooajal mängima II liigas, 8. kohale jäänud võistkond  Tallinna FC Ararat TTÜ selgitab Raasiku Jokeriga, kumb võistkond mängib järgmisel aastal esiliiga B-s, kumb II liigas.
Raasiku meeskonna treener Andre Ilves ütles, et Ararat on neile tuttav meeskond – mõned aastad tagasi mängiti ühes liigas ning siis lõppes esimene mäng viigiga, teise võitis Joker. Hiljuti käidi vaatamas üht Ararati mängu: „Meie vastu tuleb kiire ja tehniline meeskond, kes võitleb alati lõpuni.“
Ta lisas: „Loodame, et meie mehed taastuvad vigastustest ja saame anda kõva lahingu.  Kui suudame mängida meeskondlikult ja oma hooaja parimat mängu, on kõik võimalik.“
Esimene üleminekumäng on pühapäeval, 16. novembril Raasikul, teine laupäeval, 22. novembril Tallinnas Sportland Arenal, mõlema mängu algusaeg on kell 13. Kõrgemas liigas jätkab meeskond, kes on parem kahe mängu kokkuvõttes.
„Ootame väljaku äärde palju Raasiku ja ümbruskonna inimesi, mida suurem on toetus, seda kindlam on meie meeste jalg,“ sõnas Andre Ilves.

Eelmine artikkelKuusalu kooli poisid on Harjumaa rahvastepalli meistrid
Järgmine artikkelAnija vallas käis Sõmeru valla delegatsioon