Raasiku JK Joker kaotas Maardu meeskonnale

1067

Raasiku JK Joker kaotas kolmapäeval, 1. aprillil toimunud Eesti esiliiga B 4. vooru mängus Maardu Starbunkerile 3:1.
Maardu kunstmuruväljakul toimunud mängu esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiga. 23. minutil sai vastasega kokkupõrkes vigastada Jokeri kaitsja Rauno Pruuli, kes viidi kiirabiga ära, kuid loodetavasti saab järgmises mängus taas kaasa teha.
Esimene värav sündis 67. mänguminutil ning pisut üle kümne minuti hiljem läksid maardulased juhtima 2:0. Esimesel lisaminutil vähendas Egert Heintare Jokeri kaotuse üheväravaliseks 1:2, kuid paar minutit hiljem juhtus midagi ootamatut: kui Raasiku väravavaht Oliver Vunder mängis oma värava alt lahti pika kaarpalli, virutas keskjoone lähistel vabaks jäetud maardukas selle otse õhust Raasiku värava poole tagasi, veidi väravast väljas olnud Oliver Vunderi selja taha. Mäng lõppes Jokeri 1:3 kaotusega.
Jokeri peatreener Andre Ilves kommenteeris pärast kaotust: „Võrdne mäng, kus vastastel oli rohkem õnne.  Meil on vaja veel natuke esiliiga tasemega harjuda, küll siis hakkavad tulema ka punktid.“
Nelja vooru järel on Raasiku FC Joker 10 meeskonna seas 3 punktiga 7. kohal, võidetud on 1, kaotatud 3 mängu.
Järgmine mäng peetakse neljapäeval, 9. aprillil Tallinnas Sportland Arenal, vastane on HÜJK Emmaste, kes on liigatabelis nelja mängu järel Jokerist üks koht kõrgemal.