Raasiku FC Joker võitis Tartu jalgpallureid

1285

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel esiliiga B-s alistas Raasiku FC Joker pühapäeval, 24. juulil koduväljakul Tartu JK Welco 2:0.
Mõlemad väravad löödi avapoolajal. Skoori avas 34. mänguminutil Jokeri kapten Rauno Reiman, poolaja esimesel lisaminutil suurendas mängiv treener Andres Ilves Raasiku meeskonna eduseisu 2:0 peale.
Joker tõusis nüüd liigatabelis 7. kohale, 20 mänguga on kogutud 29 punkti. Järgmine  mäng on laupäeval, 30. juulil taas koduväljakul, kus minnakse vastamisi tabelis koha võrra kõrgemal asuva JK Sillamäe Kalev II võistkonnaga. Enne seda naaseb suvepuhkuselt Raasiku Jokeri duubelvõiskond, kes mängib 4. liigas kolmapäeval, 27. juulil Tallinna FC TransferWisega. Ka see mäng toimub Raasikul.
Suvepuhkus on läbi ka Raasiku FC Jokeri ja Kuusalu ühisnaiskonnal, kes kohtus pühapäeval, 24. juulil Paide Linnanaiskond Tapaga ja sai liigatabelisse kirja esimese võidu 1:0. Värava lõi mängu esimestel minutitel Eeva-Maria Jõesalu. Raasiku-Kuusalu ühisnaiskond on tabelis endiselt viimasel, 9. kohal, kuid nüüd on neid 3 punkti. Järgmine mäng on pühapäeval, 31. juulil Rakveres sealse JK Tarvasega.