Hirvli mälumängusarja võitsid RAUL VALGISTE-TIIT RAIMLA

1004

Hirvli raamatukogus kolme-etapilise paarismängu mälumängusarja viimase osavõistluse võitsid Raul Valgiste-Tiit Raimla 49 punktiga. Teist-kolmandat kohta jäid jagama 46 punkti kogunud Karli Lambot-Ain Mäns ja Rein Jõe-Jaan Oidekivi. Neist omakorda punkti kaugusele jäid Urmas Välman-Elmo Rebane.

Üldkokkuvõttes kuulus tänavu esikoht Raul Valgiste-Tiit Raimlale, kes said kolme etapiga kokku 136 punkti. Teiseks tulnud Vaike ja Tõnu Sild jäid võitjatest maha 5 punktiga. Kolmandaks tulnud Urmas Välman-Elmo Rebane kogusid 125 punkti. Esikuuikusse mahtusid veel Ago Toomingas-Mait Meigas ja Lea Räni-Ojamäe-Andres Turgan võrdselt 124 ja Karli Lambot-Ain Mäns 123 punktiga.

Sügisel plaanitakse Hirvlis mälumängu jätkata.

Mälumängu on Hirvlis mängitud nüüd viis aastat. Idee pakkus Hirvli raamatukoguhoidja Lea Räni-Ojamäe, läbiviijaks kutsuti Endel Rebane. Esialgu oli kavandatud oma piirkonna võistlusena, kuid huvilisi tuli ka mujalt, osalejate ring on laienenud. Kõik võistlejad saavad traditsiooniliselt autasuks aimekirjanduse raamatu.

Lea Räni-Ojamäe: „ Suur tänu Endel Rebasele, kes on oma ala entusiast, koostab küsimused ja viib võistlused läbi vabatahtlikuna.“  

Eelmine artikkelKehras löödi naist
Järgmine artikkelRiigikogu esimees ENE ERGMA andis Aruküla koolides tunde