Raasiku FC Joker kutsub vaatama

2962

29. märtsil alistas Kuusalu JK Rada hooaja viimasel kontrollkohtumisel Raasiku FC Jokeri. Kuusalu 3 väravat lõid Denis Petrov, Aleksandr Levin ja Tauno Pajula. Jokeri 2 väravat lõi Janar Pragi.

Raasiku FC Joker jalgpallimeeskond.

Raasiku FC Joker 1993 mängib uuel hooajal taaskord II liiga põhi/ida tsoonis. Kui eelmine aasta jäädi alagrupi lõpuossa, siis seekord on kindel soov oma positsiooni parandada ja kodupublikule rohkem võite pakkuda. Sel aastal on Jokeri alagruppi esmakordselt lisatud Lõuna-Eesti meeskondi, mis teeb mängud põnevamaks, sest varem pole mõnede meeskondadega kordagi kohtutud.

Sel hooajal on Jokeris uued mängijad Arukülast, FC Kuressaarest on tagasi tulnud endised jokerlased  Ott  Reinike  ja  sellest  hooajast mängiv treener Andre Ilves.

„Uued mängijad tõid meeskonda palju positiivset õhkkonda ja konkurentsi,“ sõnas Raasiku Jokeri esindaja Jaan Jalas.

Noorte kasvandikega tegeleb jätkuvalt klubi asutaja Raivo „Jokker“ Vaga. Noortele korraldatakse sõprusmänge ning klubi loodab, et nad on järgmisel aastal juba mänguvalmis.

Ka nähakse vaeva eelmisel aastal loodud Jokeri naiskonnaga, keda treenib ja juhendab Jokeri mängija Rene Lill. Naiskond koosneb kahest rühmast: Raasiku põhikooli 1.-4. klassi ja 5.-9. klassi tüdrukud.

Jaan Jalas: „Kuna meil endal ei ole piisavalt tüdrukuid, et oma naiskond mingis vanusegrupis või liigas välja panna, on mõned 2000. aastal  või varem sündinud tüdrukud hakanud naiste liigat mängima JK Kuusalu Kalev naiskonna eest, et saada rohkem mängupraktikat. Tegeleme ka vanematele tüdrukutele väljundi otsimisega. Samas toimuvad treeningud kõigile tüdrukutele endiselt Raasikul kaks korda nädalas.

Ootame klubisse alati uusi naisi, et kindlustada veelgi Jokeri naiskonda.“

Sellest aastast on Raasikul ka IV liiga meeskond, Raasiku Valla FC, kes hakkab olema Jokeri duubelmeeskond ja mängima IV liiga idatsoonis.

„Meeskond koosneb Raasiku FC Joker Rahvaliiga mängijatest, vanadest jokeritest ning uutest mängumeestest Peningilt, Arukülast kui ka Tallinnast. Kodupublik on meie jaoks olnud ülitähtis, et saavutada parim tulemus koduväljakul,“ rääkis Jaan Jalas.
Jokeri kodumängud hakkavad olema peamiselt reedeti ja laupäeviti kell 19 Raasikul.

Eelmine artikkel65 aastat märtsi suurküüditamisest
Järgmine artikkelKorteriühistute esindajad: Kas Kolgat ootab tondilinna saatus?