Kuusalu vallast läheb maakonna konkursile 7 laululast

1092

Kuusalu valla laululaps 2014 võistlus oli pühapäeval, 30. märtsil Kuusalu rahvamajas.

Kuusalu valla tänavusel konkursil osalesid kokku 18 noort lauljat neljas vanuseastmes. Eelkooliealisi lapsi osa ei võtnud. Võitjad lähevad edasi võistlema Harjumaa Laululaps 2014 konkursile, mis toimub 25, ja 26. aprillil Kehra gümnaasiumis.

Kuusalu võistluse žüriis olid helilooja Tauno Aints, muusik Mart Johanson ja lauluõpetaja Heli Karu.

7-9aastaste vanusegrupis võitsid lauluõpetaja Külli-Katri Eskeni õpilased, 8aastane Sofia Rutiku Uuri külast ja 9aastane Elissa Kaarmann Kupult.

10-12aastaste laululaste arvestuses olid parimad Kolga-Aablast 10aastane Sirli Marit Sikka, keda juhendab Külli-Katri Esken, ja Kiiust 12aastane Kaspar Kiilaspää, teda õpetab Taavi Esko.

13-15aastaste seast pääsesid maakondlikule konkursile samuti Külli-Katri Eskeni õpilased: 15aastane Jonna Kupu Kolgast ning 14aastane Ode Pürg Kiiust.

16-18aastaste vanuserühmas võitis 16aastane Hardi Hinn Kolga-Aablast. Temagi õpetaja on Külli-Katri Esken, kes saatis lauljat klaveril nagu oma teisigi õpilasi. Hardi Hinni laulu saatis viiulil ka Kelli Latik.

Elissa Kaarmanni esinemisel osalesid peale klaverit mänginud lauluõpetaja rütmipillidel veel Ekbert Esken ja Jarko Toomvap.

Kui žürii pidas omavahel aru, esinesid Ljudmilla Loss-Maibergi tantsulapsed.

Eelmine artikkel65 aastat märtsi suurküüditamisest
Järgmine artikkelKorteriühistute esindajad: Kas Kolgat ootab tondilinna saatus?