Raasiku FC Joker 1993 mängib taas II liiga Ida/Põhi tsoonis

881

Viimati 2010. aastal Eesti meistrivõistluste II liigas mänginud Raasiku jalgpallimeeskond tõusis tänu eelmise aasta III liiga idatsooni võidule taas astme võrra kõrgemale.

Tänavu mängib II Ida/Põhi tsoonis 14 võistkonda.  Meeskonnaga on liitunud mitu uut mängijat, nende seas kaks oma kasvandikku Andres Dzestelov ja Karl Raimond Tamm ning kolm Arukülast pärit mängumeest: Oliver Vunder, Mario Nadel ja Kuldar Võsar.

Eelmisel hooajal Jokeri parimaks mängijaks tunnistatud Ott Reinike on liitunud Premium liigas mängiva FC Kuressaarega, kelle ridadesse kuulub veel kolm Jokeri kasvandikku: Andre Ilves, Riido Reiman ja Rauno Reiman.

Uuel hooajal kannab kaptenipaela Rainer Mägi ning Raasiku FC Joker 1993 duubelvõistkond on III liiga idatsoonis palliv Tallinna JK Visadus, kes on ühtlasi  Kuusalu JK Rada liigakonkurent.

Toimunud on ka treenerivahetus. Andrei Koroli asemel täidab treenerikohustusi nüüdsest mängiv treener Rene Lill.

Selleks, et Raasiku FC Joker 1993 tegemistega täpsemalt kursis olla, külastage meeskonna kodulehte Facebookis: www.facebook.com/RaasikuFcJoker1993.

Oma 2013. aasta liigahoo­aega alustasid Raasiku pallurid sel pühapäeval, kui võõrustati kodustaadionil Koeru JK meeskonda.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega kandis Raasiku meeste surve lõpuks vilja, kui nurgalöögile järgnenud väravaesises saginas suunas palli võrku Rene Lill.
Avavärav lisas Raasikule kindlust juurde ja Koeru JK rünnakuüritused suudeti edukalt tõrjuda.

Kodumeeskond kontrollis kindlalt mängu ning lõi mitmeid häid väravavõimalusi, kuid realiseerida neid ei suudetud. Viimasel üleminutil suutis Raasiku FC Joker 1993 siiski eduseisu suurendada, kui Madis Lange toimetas palli võrku ja vormistas lõppseisuks 2:0 võidu.

Oma järgmise liigakohtumise peab Raasiku FC Joker 1993 28. aprillil, kui kohalikul kunstmurustaadionil tuleb vastaseks FC M.C. Tallinn.

Eelmine artikkelLõbustusasutuses rünnati meest
Järgmine artikkelKuusalu algklasside „Pöial-Liisi“ etendus vaimustas publikut