Politseiuudised

125

28. augustil kell 21.29 helistati häirekeskusse ja anti teada, et Anija vallas Pillapalu külas läks mees kell 18.30 järvele kalale, kuid pole seni naasnud. Mehe kummipaati näha ei olnud ja teataja sõnul ei kandnud mees ka päästevesti. Kadunud meest otsisid neli päästemeeskonda veekogult üheaegselt paatidega, drooniga õhust ja ATVdega kallastel. Otsingute käigus leiti kaldalt mehe kummipaat ning jäljed, mis viisid kaldale. Otsingutele kaasati politsei koertega. Kadunud isikut ei leitud. Kell 7.09 anti teada, et mees tuli ise metsast välja ja temaga on kõik korras.

29. augustil kell 18.53 toimus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Liiapeksi-Loksa tee ja Kotka-Valgejõe tee ristmikul, kus 15aastane poiss sõitis mootorrattaga Honda CBR 125 otsa ees liikunud sõiduautole Volkswagen Golf, mida juhtis 28aastane naine. Kokkupõrke tagajärjel kukkunud mootorrattur toimetati haiglasse.

2. septembril kell 15.01 juhtus liiklusõnnetus Raasiku alevikus Tehase tee juures kergliiklusteel, kus 62aastane mees sõitis jalgrattaga ja kukkus. Jalgrattur toimetati haiglasse.

2. septembril kell 16.53 teatati häirekeskusele, et Kuusalu vallas Koitjärve külas on seenel olles ära eksinud vanem härrasmees. Teataja sõnul oli eksinu pool tundi enne temale helistanud, kuid edasistele telefonikõnedele mees enam ei vastanud. Väljakutsele reageerisid politsei, kiirabi ning päästjad koos ATVde ja termo­droonidega. Mees leiti kella 1.30 paiku.

4. septembril kell 3.46 said päästjad teate, et Kehra linnas Tisleri tänaval kurtis pliiti kütnud naisterahvas, et tunneb imelikku lõhna ja tunneb end kehvasti. Samuti arvas proua, et on saanud vingumürgituse. Kehra päästjad tuvastasid, et ahjuga oli tõepoolest probleem, ning kustutasid pliidi alt tule. Päästjad vaatasid naise tervise üle ning kiirabi ei vajatud.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelSõnumitoojas 30. augustil
Järgmine artikkelLok­sa kooli di­rek­tor on AR­GO AUG