Politseiuudised

154

18. jaanuaril kell 20.23 sai häirekeskus teate, et Anija vallas Kehra linnas Kose maanteel asuva elumaja ühest korterist on kuulda suitsuanduri signaali, kuid elanik koputuste peale ust ei avanud. Kohale saabunud päästjad avasid ukse ja leidsid suitsu täis korterist diivani peal abitus seisundis lebava elaniku ning köögist pliidil kõrbeva toidu. Päästemeeskond eemaldas pliidilt kõrbeva toidu ja tuulutas ruumid. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

19. jaanuaril kell 21.16 sai häirekeskus teate, et Loksa linnas Uuel tänaval on kolmekorruselise elumaja ühes trepikojas näha rohkelt suitsu. Kohale saabunud päästjad tuvastasid, et põlema oli süttinud trepikojas paiknev elektrikilp ning kustutasid selle kella 21.30 paiku. Seejärel ruumid tuulutati ning sündmusega tegelesid edasi elektrikud. Inimesed kannatada ei saanud.

21. jaanuaril kell 23.22 teatati liiklusõnnetusest Kuusalu vallas Tallinn-Narva mnt 46. kilomeetril, kus 21aastane mees kaotas kontrolli sõiduauto Audi A6 üle ja sõitis tagant otsa paremal sõidutee servas peatunud sõiduautole BMW, mida juhtis 21aastane mees. BMW juhi sõnul põlesid sõidukil BMW ohutuled. Audis viibinud 18aastane naine toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

PÄÄSTEAMET
POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET

Eelmine artikkelSõnumitoojas 18. jaanuaril
Järgmine artikkelLume­sa­du jät­tis elekt­ri­ta kü­lad Ani­ja, Kuu­sa­lu ja Raa­si­ku val­las