Politseiuudised

126

28. veebruaril kell 9.01 sai häirekeskus teate tulekahjust Anija vallas Aegviidu alevikus ning teataja sõnul olid elanikud majast väljas. Kohale saabunud päästjad sisenesid majja, kus teisel korrusel põles kamina ees paiknev diivan. Päästemeeskond likvideeris põlengu kella 10.55 paiku. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

1. märtsil kell 17.35 helistas häirekeskusesse inimene, kes teatas, et läks Loksa linnas Nooruse tänaval elavale vanaemale külla. Vanaema ei vastanud telefonile ega reageerinud koputustele. Päästjad sisenesid korterisse akna kaudu. Põrandal lebanud eakas naine anti üle kiirabile.

2. märtsil kell 3.30 teatati häirekeskusele, et Anija vallas Kehra linnas põlevad kuurid. Päästjad tuvastasid, et tuld oli võtnud kaks kuuri ning nende vahel asuv varjualune. Päästemeeskond lokaliseeris põlengu kell 4.01 ning lõplikult likvideeris selle kell 4.58. Tulekahju tagajärjel hävis täielikult kuuride vahel asunud varjualune ning mõlemad kuurid said tugevaid tulekahjustusi. Inimesed ega lähedal asunud hooned tules kannatada ei saanud. Põlengu tekkepõhjused on selgitamisel.

3. märtsil kell 5.29 sai häirekeskus teate, et Anija vallas Kehra linnas on pagaritööstuse aknast näha leeke. Päästjad sisenesid suitsu täis hoonesse ning kustutasid sealt leitud tulekolde kell 5.49. Seejärel tegi päästemeeskond hoones suitsutuulutuse ning keelas kohale tulnud peremehel tootmisruumides elektrisüsteeme mitte enne tehnikute saabumist kasutada. Inimesed põlengus viga ei saanud. Tulekahju täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

4. märtsil alustati menetlust selles, et Raasiku vallas Aruküla alevikus varastati korterist erinevaid isiklikke esemeid. Kahjusumma on 340 eurot.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelAeg­vii­du ale­vi met­saa­lad lä­he­vad Pil­la­pa­lu ja Must­jõe kü­la­le
Järgmine artikkelRaa­si­ku rah­va­ma­jas on ho­bi­pilt­nik MA­RE TAM­ME­RAN­NA loo­dus­fo­to­de näi­tus