Politseiuudised

80

21. veebruaril kell 19.45 teatati tulekahjust Loksa linnas Tiigi tänaval. Päästjad tuvastasid, et põlema oli süttinud väike aiamaja, kus inimesi sees ei viibinud. Põleng kustutati kell 21.14 ning selle tekkepõhjus ei ole veel teada.

22. veebruaril kell 11.33 teatati häirekeskusele, et Anija vallas Aegviidu alevis põleb kahekordse kivimaja korsten. Esimesena kohale jõudnud Aegviidu vabatahtlikud päästjad tuvastasid, et korstnas toimus tahmapõleng ning veendusid, et oht edasisele põlengule puudub. Päästemeeskond Aravete komandost puhastas ja jahutas korstnalõõri kella 13.20 paiku. Elanikel paluti enne järgmist kütmist kutsuda kohale korstnapühkija.

23. veebruaril kell 16.54 said päästjad väljakutse Raasiku valda Aruküla alevikku, kus ühes eramajas oli põlema süttinud lae all asuv boiler. Päästjate saabumiseks oli perepoeg leekidele ise piiri pannud, kuid vahelaest tuli endiselt suitsu. Päästemeeskond avas lae konstruktsioonid, et põlengukollet otsida. Selgus, et suitsema olid läinud vanad alumiiniumist elektrijuhtmed. Päästjad likvideerisid ohtliku olukorra kella 17.35 paiku.

24. veebruaril kell 12.36 helistas häirekeskusesse Kuusalu vallas Pärispea külas geopeitust mänginud kodanik, kes teatas, et seal põleb mahajäetud maja. Päästjad tuvastasid, et majas oli tuld võtnud madrats ja selle ümber ladustatud prügi. Päästemeeskond kustutas põlengu kell 13.10.

25. veebruaril kell 11.17 anti häirekeskusele teada, et Kehras Kooli tänaval on oma kodus kukkunud vanem mees. Päästjate saabumiseks oli kannatanu suutnud roomata ukseni ja selle avanud. Päästjad aitasid mehe voodisse ning andsid üle kiirabimeedikutele.

25. veebruaril kell 20.45 teatati häirekeskusele tulekahjust Aegviidu alevis Niinsoni teel saeveski kontorihoone teisel korrusel ühes ruumis, kus olid süttinud maalritööde jäätmed. Kustutustööd lõpetati kell 21.49.

26. veebruaril kella 15.30 paiku ajal oli Kuusalu vallas Valgejõe külas Tallinn-Narva maantee 60. kilomeetril teelt kraavi sõitnud sõiduauto, kus viibis kaks inimest. Kolga vabatahtlikud päästjad eemaldasid masinalt süttimisohu, märgistasid auto ohutuslintidega ning toimetasid õnnetusse sattunud inimesed bussipeatusesse.

27. veebruaril kell 7.26 juhtus liiklusõnnetus Anija vallas Perila-Jäneda tee 14. kilomeetril, kus juhtimisõiguseta 21aastane mees kaotas sõiduauto MX-5 üle juhitavuse ja sõitis lauges paremkurvis vasakule teelt välja vastu puud. Kokkupõrke tagajärjel süttis sõiduk põlema ning juht hukkus sündmuskohal.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelKuu­sa­lu val­la ee­lar­vest ja Sal­mis­tu sa­da­mast
Järgmine artikkelIda-Harju ukrainlaste pereliikmed hakkavad sõjakoldest Eestisse jõudma