Politseiuudised

139

10. novembril helistas Kehras elavale naisele inimene, kes tutvustas end Swedbanki turvaosakonna töötajana ja selgitas, et kelmid üritavad tema arvelt võtta 5000 eurot. Seejärel ühendati naine finantsosakonnas töötava naisega, kellele avaldaja edastas oma isikukoodi ja kolmel korral Mobiil-ID koodid. Pärast kõne lõppu oli pangakonto blokeeritud ja võõra mehe pangaarvele kantud üle 1400 euro.

26. novembril kell 6.04 sai häirekeskus teate, et Anija vallas Aegviidu alevikus on ühe elumaja korteris elanikel halb hakanud. Kohale saabunud päästjad tuvastasid, et elanikud olid saanud vingugaasimürgituse. Ahi oli katki ja hooldamata ning korterist puudus suitsuandur. Päästjad tuulutasid ruumid ning kaks korterielanikku toimetati tervisekontrolliks haiglasse.

28. novembril kell 14.50 teatati, et Loksa linnas Kalurite tänaval põleb saun. Päästjate saabudes oli sauna katuse alt leek väljas ja inimesed majast väljunud. Tulekolded asusid leiliruumis ning katuseserva ja seina vahel. Päästjad kustutasid põlengu kell 16.38. Tulekahju tekkepõhjuse selgitab välja menetlus.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

 

 

Eelmine artikkelAla­ve­re An­nid tähistasid 15. sün­ni­päe­va­ Voo­se kü­lap­lat­sil
Järgmine artikkelRaa­si­ku val­la­va­ne­maks va­li­ti RAUL SIEM