Politseiuudised

545

8. juunil kell 2.05 sai häirekeskus teate, et Kuusalu vallas Saunja külas põleb puidutööstus, mille lähedal asuvad mitu hoonet ja elektri alajaam. Päästjad reageerisid tulekahjule suurte jõududega, alustati nii kustutustöödega kui kõrval asuvate objektide kaitsmisega. Kella 4 paiku oli põleng lokaliseeritud ning toimusid järelkustutustööd. Puidutööstuse hoone hävis tules täielikult. Inimesed ja kõrvalhooned õnnetuses viga ei saanud. Millest põleng alguse sai, ei ole teada.

9. juunil teatati politseile, et Raasiku alevikus lõi 65aastane mees enda abikaasat, 61aastast naist. Mees oli alkoholijoobes. Politsei pidas mehe kinni.
9. juunil kell 8.10 toimus liiklusõnnetus Kuusalu vallas Tallinn-Narva maantee 35. kilomeetril, kus 23aastane mees sõitis kaubikuga Citroen Jumper tagant otsa ees liikunud mopeedautole Ligier IXO DCI, mida juhtis 41aastane naine. Mopeedauto juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

13. juunil kell 22.11 teatati liiklusõnnetusest Loksa linnas, kus 65aastase naise juhitud kergliikur paiskus ümber ja juht kukkus. Kannatanu toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PÄÄSTEAMET

Eelmine artikkelRaa­si­kul il­mus juu­ni­küü­di­ta­mi­se mä­les­tus­te­raa­mat
Järgmine artikkelValimiskampaania on alanud