POLITSEIKROONIKA

1685

PÕHJA POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET

 

28. septembril teatati, et Kehra linnas Kose maanteel asuvast majast varastati seif koos sularahaga. Kahju on 1600 eurot.

29. septembril kell 21.55 teatati, et Kuusalu vallas Kolga-Aabla külas põleb prahihunnik maja kõrval. Tegu oli suure prahihunnikuga, süttinud olid ka mõned puud. Inimesed olid päästjate saabumise ajal majast väljas, päästjad suutsid hoida ära tule leviku majale ja kustutasid põlenud prahi kella 23.09ks. Põleng sai esialgsetel andmetel alguse prahi põletamisest. Tegu oli tõsise tuleohutusnõuete rikkumisega. Esiteks ei tohi elumajast paari meetri kaugusel mingisugust lõket teha, teiseks ei tohi sellisel kujul üldse prahti põletada. Tegelikult läks isegi hästi, et maja ei süttinud, selle üks sein oli prahipõlengu tagajärjel juba tuline.
2. oktoobril kell 12.39 toimus liiklusõnnetus Alavere-Voose maantee 5. kilomeetril, kus 83aastane Rudolf kaldus sõiduautoga VW Golf vastassuunavööndisse ja põrkas kokku sõiduautoga Mercedes-Benz C202CDI, mida juhtis 24aastane Rasmus. Volkswageni juht toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

2. oktoobril tegid demineerijad kahjutuks Kuusalu vallast Kahala külast leitud 75 mm mürsu.

2. oktoobril tegid demineerijad kahjutuks Raasiku vallast Raasiku alevikust leitud mürsu.

4. oktoobril teatati, et Loksa linnas Nooruse tänava korteris löödi peretüli käigus 39aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 49aastase mehe.